fot.: Polsat News

„Wydarzenia 15:50” codziennie w Polsat News i Wydarzeniach 24

6 stycznia, w święto Trzech Króli, zadebiutowało świateczno-weekendowe wydanie "Wydarzeń" o godzinie 15:50. Pierwsze wydanie w tej odsłonie prowadziła Magdalena Kaliniak.

6 stycznia, w święto Trzech Króli, zadebiutowało świateczno-weekendowe wydanie „Wydarzeń” o godzinie 15:50. Pierwsze wydanie w tej odsłonie prowadziła Magdalena Kaliniak.

Serwis informacyjny, podobnie jak w dni powszednie, był realizowany ze studia B. Nowością była prognoza pogody na żywo, którą przedstawiła pogodynka kanału Wydarzenia 24 – Karolina Filipkowska.

„Wydarzenia 15:50” od stycznia są codziennie emitowane na antenie Polsat News i stacji Wydarzenia 24. Ponadto od poniedziałku do piątku program można oglądać na głównej antenie Telewizji Polsat. W gronie gospodarzy tego wydania są między innymi: Magdalena Kaliniak, Agnieszka Mosór, Katarzyna Zdanowicz, Mateusz Białkowski i Michał Cholewiński.

„Wydarzenia” są emitowane cztery razy dziennie: o godzinie 12:50, 15:50, 18:50 (główne wydanie) i 21:50 (serwis tłumaczony na język migowy). 3 stycznia program zyskał nową oprawę graficzną.