PILNE

Wybrani abonenci Polsat Box mogą wymówić umowę bez konsekwencji

Kanał Lifetime zakończy nadawanie na terenie Polski. W związku z tym niektórzy abonenci Polsat Box będą mogli rozwiązać umowę bez kar umownych. Sprawdzamy, którzy klienci będą mogli to zrobić.

Kanał Lifetime zakończy nadawanie na terenie Polski. W związku z tym niektórzy abonenci Polsat Box będą mogli rozwiązać umowę bez kar umownych. Sprawdzamy, którzy klienci będą mogli to zrobić.

Lifetime należący do grupy A+E Networks będzie nadawany w naszym kraju do końca stycznia 202w roku. Abonenci po zalogowaniu do strefy abonenta mogą zobaczyć następujący komunikat:

Informujemy, że z dniem 31.01.2022 r. kanał Lifetime HD dostępny na pozycji 986 zakończy nadawanie sygnału satelitarnego na terenie kraju.

Jeżeli kanał Lifetime HD jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez obowiązku zwrotu ulgi, w przypadku gdy była ona przyznana w umowie i rozwiązanie nastąpiłoby w Okresie Podstawowym. Oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać na zasadach określonych w Umowie Abonenckiej, w terminie nie krótszym niż do dnia wejścia tych zmian w życie tj. 31.01.2022 r.

W jakim pakiecie Lifetime był kanałem gwarantowanym?

Kanał Lifetime był gwarantowany m.in. w pakiecie Familijnym MAX HD w okresie od 03.12.2014 do 31.05.2021 i w pakiecie „L” do 31.05.2021.

Kanał Lifetime będzie nadawał do końca stycznia 2022 roku.

Jak sprawdzić czy mogę wymówić umowę w Polsat Box (Cyfrowy Polsat)?

Przeglądając dokumenty dotyczące naszej umowy powinniśmy zwrócić uwagę na fragment który opisuje kanały dostępne promocyjnie:

Kanały dostępne promocyjnie (nie wchodzą w skład jakiegokolwiek Pakietu)

Jeżeli kanał Lifetime znajduje się u nas na takiej liście, oznacza że nie możemy bez konsekwencji wymówić umowy w Polsat Box.

Wspomniana formułka z listą kanałów niegwarantowanych pojawia się również podczas wyboru pakietów na polsatbox.pl

Do kiedy należy wymówić umowę?

Jeżeli kanał Lifetime w przypadku naszego pakietu był niegwarantowany, należy wymówić umowę najpóźniej do 2 marca 2022 roku.