fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

Olivia Addams, Minelli i Akcent kolejnymi gwiazdami „Sylwestra Szczęścia” w Polsacie

Już w piątek, 31 grudnia Telewizja Polsat zaprasza na "Sylwestrową Moc Przebojów. Sylwester Szczęścia". Nadawca ogłosił kolejne gwiazdy koncertu - artystów muzyki dance.

Już w piątek, 31 grudnia Telewizja Polsat zaprasza na „Sylwestrową Moc Przebojów. Sylwester Szczęścia”. Nadawca ogłosił kolejne gwiazdy koncertu – artystów muzyki dance.

Z Rumunii do Polski przyleci Adrian Sana, znany publiczności pod pseudonimem Akcent. W pierwszej dekadzie ten zespół był autorem wielu hitów, w tym m.in. „Kylie” i „French Kiss”. Wokalista, oprócz tych przebojów, zaśpiewa na Stadionie Śląskim w Chorzowie również utwór „Dragostea Din Tei” zespołu O-Zone.

Podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” wystąpi też Olivia Addams. W jej repertuarze znajduje się wiele przebojów znanych ze stacji radiowych i telewizyjnych, a wśród nich „Stranger”, „Dumb” i „Are We There?”. Młoda artystka w ostatnich miesiącach nagrała też utwory razem z innymi gwiazdami „Sylwestra Szczęścia” – DJem Gromee i Akcentem.

Do Polski, na Sylwester Telewizji Polsat przyleci też Minelli. Jej przebój „Rampampam” ma już ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube i jest grany w stacjach radiowych w niemal 60 krajach na całym świecie.

Minelli
fot. Polsat

Oprócz Minelli, Olivii Addams i Akcent, Nowy Rok przywitają z Telewizja Polsat także: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Ewelina Lisowska, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee.

Początek „Sylwestrowej Mocy Przebojów. Sylwester Szczęścia” 31 grudnia o godzinie 20:00. Transmisja w Polsacie, Polsat 1 (kanał dla Polonii) Polsat 2 i Polsat News, a także w internecie na polsatgo.pl.