fot.: Polsat

W Sylwestra wyjazdowe wydanie „Nowego dnia” ze Stadionu Śląskiego

31 grudnia, po rocznej przerwie, na Stadion Śląski w Chorzowie powraca "Sylwestrowa Moc Przebojów. Sylwester Szczęścia". Tego dnia poranne pasmo emitowane w Telewizji Polsat i Polsat News - "Nowy dzień" - zostanie zrealizowane z płyty stadionu.

31 grudnia, po rocznej przerwie, na Stadion Śląski w Chorzowie powraca „Sylwestrowa Moc Przebojów. Sylwester Szczęścia”. Tego dnia poranne pasmo emitowane w Telewizji Polsat i Polsat News – „Nowy dzień” – zostanie zrealizowane z płyty stadionu.

„Nowy dzień” ze Stadionu Śląskiego będą prowadzić Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz. Gospodarze porozmawiają z gwiazdami „Sylwestra Szczęścia”, a także prowadzącymi tę zabawę. Nie zabraknie też relacji zza kulis imprezy.

„Nowy dzień” ze Stadionu Śląskiego w piątek, 31 grudnia od godziny 5:59 w Polsacie i Polsat News.

Sylwester w Polsacie – kto wystąpi?

Na Stadionie Śląskim zabrzmią największe hity. Wśród polskich gwiazd pojawią się m.in. Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, zespół Bajm, Paweł Domagała i Ewelina Lisowska i zespół Enej. Z kolei z zagranicznej sceny muzycznej widzowie zobaczą takie osobistości jak Liz Mitchell i Dr Alban.