fot.: Wydarzenia 24
TYLKO U NAS

„Zawsze na bieżąco” – Wydarzenia 24 na Boże Narodzenie

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, w którym wiele stacji modyfikuje swoje ramówki. Dotyczy to również nowego kanału Grupy Polsat Plus - telewizji Wydarzenia 24.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, w którym wiele stacji modyfikuje swoje ramówki. Dotyczy to również nowego kanału Grupy Polsat Plus – telewizji Wydarzenia 24.

W Wigilię Bożego Narodzenia nie zabraknie najważniejszych informacji z kraju i ze świata. Już o godzinie 6:00 widzów powita Agata Wojtkowiak. Następnie serwisy informacyjne prowadzić będzie Mateusz Białkowski, który razem z reporterami przyjrzy się przygotowaniom Polaków do nadchodzących świąt. Telewizja Wydarzenia 24 tego dnia nadawać będzie program na żywo aż do godziny 21:00. Przy wigilijnych wieczerzach towarzyszyć widzom będzie Wioleta Wramba. 24 grudnia nie będą emitowane wydania „Wydarzeń” o godzinie 12:50 i 15:50.

W pierwszy i drugi dzień świąt ramówka Wydarzeń 24 będzie identyczna jak w każdy weekend. Oprócz aktualnych informacji, na antenie stacji pojawiać się będą również rozmowy nagrane w tygodniu w ramach „Gościa Wydarzeń”. Nie zabraknie też wieści ze świata sportu oraz prognozy pogody.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Mateusz Białkowski (@m_bialkowski)

Wydarzenia 24 to kanał, który na początku września zastąpił Superstację. W ramówce stacji znajdują się serwisy informacyjne, w których prezentowane są wieści z Polski i ze świata. W gronie prowadzących są m.in.: Ewa Gajewska, Bartosz Cebeńko, Aleksandra Janiec i Łukasz Dubaniewicz.