Styczeń na Crime+Investigation Polsat

W nowym roku telewizja Crime+Investigation Polsat zaprasza na kolejne odcinki kultowych programów kryminalnych. Widzowie zobaczą między innymi nowy sezon serii "48 godzin", "Decydujące momenty śledztwa" oraz "Uciec bestii".

W nowym roku telewizja Crime+Investigation Polsat zaprasza na kolejne odcinki kultowych programów kryminalnych. Widzowie zobaczą między innymi nowy sezon serii „48 godzin”, „Decydujące momenty śledztwa” oraz „Uciec bestii”.

48 godzin

Program „48 godzin” powraca w nowej serii na Crime+Investigation Polsat. W medycynie nazywają to kluczową godziną, a w śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę.

„48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Widzowie mogą obserwować pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku prezentowane są też losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych dwóch dób, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.

Emisja serii w czwartki o godzinie 21:00 na Crime+Investigation Polsat, od 13 stycznia.

Decydujące momenty śledztwa

W przypadku zabójstw kluczem do rozwiązania sprawy z reguły są ostatnie 24 godziny życia ofiary. Dokumentalny cykl „Ostatnie godziny przed śmiercią” opowiada o autentycznych zbrodniach i zdeterminowanych śledczych, którzy odtwarzają wydarzenia z tego krytycznego okresu, by ustalić motyw i zidentyfikować sprawcę.

Program będzie można oglądać od 20 stycznia. Emisja w czwartki o godzinie 22:00 na Crime+Investigation Polsat.

Uciec bestii

Program prezentuje bohaterskie historie osób, które ocalały po ataku tego samego seryjnego zabójcy. Przedstawione z perspektywy ofiary stanowią dowód siły i wytrwałości zwykłych ludzi, którzy stają oko w oko ze złem i je pokonują. Wywiady z osobami, które były blisko związane z każdą ze spraw dopełniają ten przejmujący obraz zbrodni.

Uciec bestii
fot. Crime+Investigation Polsat

Emisja serii w niedziele o godzinie 22:00 (od 16 stycznia) na Crime+Investigation Polsat.