fot.: Polsat

Świąteczny odcinek „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Polsacie

W piątek, 17 grudnia o godzinie 20:05, Telewizja Polsat zaprasza na świąteczne wydanie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

W piątek, 17 grudnia o godzinie 20:05, Telewizja Polsat zaprasza na świąteczne wydanie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Na scenie zobaczymy finalistów poprzednich edycji: Katarzyna Skrzynecka, Joanna Liszowska, Gosia Andrzejewicz, Agnieszka Hekiert, Basia Kurdej-Szatan, Adam Zdrójkowski, Sławomir, Lesław Żurek i Robert Janowski. Tym razem całość z wygranej, czyli 100 tysięcy złotych zostanie przekazane na rzecz Fundacji Polsat.

Święta to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy najbardziej. Takiego wsparcia potrzebują także podopieczni Fundacji Polsat. To właśnie dla nich już po raz kolejny zaśpiewają gwiazdy specjalnego, świątecznego odcinka „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W jury programu zasiądą Przewodnicząca Rady Fundacji Polsat Małgorzata Nawrocka, Małgorzata Walewska oraz Piotr Gąsowski.

TTBZ - specjalny
fot. Polsat

Program poprowadzi Krzysztof Ibisz. Oprócz 100 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Polsat, „górę” prezentów w postaci zabawek otrzymają zaprzyjaźnione z Fundacją Domy dziecka.

Koncert rozpoczną wszyscy uczestnicy programu wspólnym wykonaniem utworu Czerwonych Gitar „Jeden dzień w roku” i już na początku wprowadzą nas w błogi i świąteczny nastrój. Na scenie usłyszmy największe świąteczne przeboje, które znają wszyscy, a bez których już nie wyobrażamy sobie Świąt! m.in. „Thank God it’s Christmas” w wykonaniu Freddieego Mercury’ego, „Driving Home For Christmas” Chrisa Rea, a także największy świąteczny hit czyli „All I want for Christmas is you” Mariah Carey.

TTBZ - jury
fot. Polsat

Specjalną niespodzianką dla fanów programu będzie pojawienie się na scenie programu Agnieszki Hekiert, która pierwszy raz wcieli się w rolę uczestniczki. Trenerce wokalnej będzie towarzyszył znany widzom muzycznego show choreograf Krzysztof „Chris” Adamski. To będzie wyjątkowe wykonanie!

Mnie twój występ bardzo wzruszył – powiedział ze łzami Piotr Gąsowski. – Jesteś wspaniała! To jest najwspanialszy prezent, jaki mogliście nam dać z Chrisem! Aga, bardzo ci dziękuję za przygotowanie tych „dzieciaków”. Ja się wzruszam nad talentem i nad szczęściem, że mogę z wami być – dodał poruszony Piotr Gąsowski.

W kogo wcielą się gwiazdy odcinka specjalnego zobaczymy już 17 grudnia o godzinie 20:05 na antenie Telewizji Polsat.