Deccoria.pl nr 1 w kategorii „Wyposażenie wnętrz i ogród”

Deccoria.pl od marca trzykrotnie zwiększyła swoje zasięgi. W listopadzie osiągnęła najlepszy wynik w historii (3,15 mln RU), co umożliwiło jej objecie pozycji lidera w kategorii „Wyposażanie wnętrz i ogród”.

Deccoria.pl od marca trzykrotnie zwiększyła swoje zasięgi. W listopadzie osiągnęła najlepszy wynik w historii (3,15 mln RU), co umożliwiło jej objecie pozycji lidera w kategorii „Wyposażanie wnętrz i ogród”.

Deccoria.pl od marca 2021 roku konsekwentnie realizuje założenia nowej strategii. Wdrożone zmiany spowodowały dynamiczny wzrost popularności serwisu. Według badań Mediapanelu w ciągu 9 miesięcy (marzec 2021 – listopad 2021) prawie trzykrotnie zwiększyła się liczba odwiedzających go realnych użytkowników – z 1,25 mln RU do 3,15 mln RU.

Deccoria.pl zapewnia swoim użytkownikom dostęp do najlepszych treści. Przekazujemy wiedzę o najnowszych trendach wnętrzarskich oraz posiadamy mocno rozbudowaną sekcję ogrodniczą z praktycznymi poradami. Uruchomiliśmy także cykl redakcyjny, w którym pokazujemy, jak mieszkają gwiazdy w Polsce. Dodatkowo dzięki synergii z Grupą Polsat Plus publikujemy unikatowe materiały dotyczące programu „Nasz nowy dom”. Użytkownicy bardzo doceniają naszą pracę. Najlepiej świadczy o tym największa dynamika wzrostu naszego serwisu spośród całej konkurencji – mówi Andrzej Potocki, Dyrektor Pionu Serwisów Tematycznych w Grupie Interia.

Bardzo się cieszymy, że częścią naszego portfolio jest Deccoria.pl, lider swojej kategorii. Wysoki wskaźnik ATS (Average Time Spent) 4 min i 48 s dodatkowo pokazuje, że treści tego serwisu są bardzo doceniane przez użytkowników. Jest to bardzo istotne dla naszych klientów, którzy oczekują, że ich marki i produkty będą kojarzone z najlepszymi materiałami w sieci – mówi Paweł Melon, Product Development Director, Polsat Media.

Wygenerowany w listopadzie wyniki zapewnił serwisu Deccoria.pl prymat w kategorii „Wyposażanie wnętrz i ogród”. Bezpośrednio za nią uplasowały się homebook.pl (2,74 mln RU),Onet Dom (1,46 mln RU) i domekiogrodek.pl (1,16 mln RU).