fot.: TV4/Polsat Go

„Policjantki i policjanci” wiosną 2022 roku w TV4. Wkrótce ruszają zdjęcia

Wiosną 2022 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję szesnastego już sezonu serialu "Policjantki i policjanci". Zdjęcia do kolejnych odcinków ruszą w grudniu br. - wynika z naszych nieoficjalnych informacji.

Wiosną 2022 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję szesnastego już sezonu serialu „Policjantki i policjanci”. Zdjęcia do kolejnych odcinków ruszą w grudniu br. – wynika z naszych nieoficjalnych informacji.

„Policjantki i policjanci” to serial TV4 emitowany od września 2014 roku. Produkcja prezentuje przygody policjantów z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Ponadto widzowie mogą obserwować prywatne rozterki, problemy miłosne, a także z prawem osób patrolujących ulice miasta.

W kolejnym sezonie policjantów z Komendy Miejskiej ponownie zadziwią zachowania mieszkańców miasta. Widzowie zobaczą też, jak dalej potoczą się losy bohaterów. Dowiedzą się, kto i dlaczego wysłał Natalii (Anna Bosak) bukiet kwiatów z liścikiem o tajemniczej treści, a także czy Wojtek (Bartłomiej Piekarski) wybaczy służbowej partnerce. Nie zabraknie też odpowiedzi na pytanie, czy Jerzy Witacki (Paweł Okoński) przeżył wybuch samochodu oraz jaki związek z tym zdarzeniem miała Renata Jaskowska (Małgorzata Kałuzińska).

Wybuch samochodu
fot. TV4 / Polsat Go

16. sezon serialu „Policjantki i policjanci” wiosną 2022 roku na antenie TV4.