fot.: Polsat Box

Kanały Grupy CANAL+ i TeenNick w otwartym oknie w Polsat Box. W jakim pakiecie później?

Właściciel Polsat Box potwierdził informacje portalu omediach.info o dołączeniu do oferty platformy kanałów Grupy CANAL+. Stacje te przez pierwszy miesiąc będą dostępne za darmo, w tzw. "otwartym oknie".

Właściciel Polsat Box potwierdził informacje portalu omediach.info o dołączeniu do oferty platformy kanałów Grupy CANAL+. Stacje te przez pierwszy miesiąc będą dostępne za darmo, w tzw. „otwartym oknie”.

Siedem kanałów CANAL+: filmowo-serialowe Ale kino+ i Novelas+, dokumentalny Planete+, kulinarny CANAL+ Kuchnia, lifestylowy CANAL+ Domo oraz MiniMini+ i teleTOON+ dla dzieci, a także TeenNick dołączą 10 grudnia do oferty Polsat Box. Początkowo – do 15 stycznia 2022 roku stacje będą dostępne za darmo dla wszystkich abonentów platformy satelitarnej i internetowej IPTV.

Po zakończeniu okresu promocyjnego wszystkie nowości będą dostępne w ramach pakietu L w telewizji satelitarnej i kablowej IPTV, a TeenNick promocyjnie także w pakiecie M. Stacje z treściami dla najmłodszych – TeenNick, MiniMini+, TeleTOON+ – będzie można również zamówić w ramach opcji dodatkowej Dzieci. Wszystkie nowe pozycje, z wyjątkiem kanału Ale Kino+, w ramach swojego pakietu TV będzie można dodatkowo oglądać na urządzeniach mobilnych w serwisie Polsat Box Go.

TeenNick trafi też do oferty telewizji internetowej OTT – do pakietu podstawowego Bogatego oraz wzbogaci pakiet Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go.

9 grudnia Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) wprowadzi nowy układ kanałów we wszystkich dekoderach. Zobacz nową listę kanałów: układ kanałów Polsat Box od 9 grudnia.