„Gliniarze” bezkonkurencyjni w paśmie popołudniowym

Zakończyła się jedenasta seria „Gliniarzy”. Polsat liderem oglądalności w trakcie emisji serialu.

Zakończyła się jedenasta seria „Gliniarzy”. Polsat liderem oglądalności w trakcie emisji serialu.

Jedenasty sezon „Gliniarzy” emitowany od poniedziałku 30 sierpnia do wtorku 23 listopada o godzinie 17:00 oglądało średnio 1, 4 mln widzów. Produkcja nie ma sobie równych! Przyciągnęła o 180 tys. widzów więcej od TVP1, o 530 tys. od TVP2 i aż o 900 tys. od TVN! A rekordowy, przedostatni odcinek widziało prawie 3 miliony widzów!

Serial „Gliniarze” zgromadził największą widownię w porównaniu z codziennymi serialami: „Pierwsza miłość” (Polsat) – 1, 07 ml, „Ukryta prawda” (TVN) – 1, 05 mln., „Na ratunek 112” (Polsat) – 816 tys. „Dlaczego ja?” (Polsat) – 505 tys. „Tajemnice miłości” (TVN) – 458 tys.

Każdy sezon „Gliniarzy” to nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami. A detektywi: Nowak (Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami i nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić każde śledztwo do rozwiązania!