fot.: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa/Polsat

„Pierwsza miłość” w zimowej ramówce Telewizji Polsat. Zmiany w obsadzie

W zimowej ramówce Telewizji Polsat, podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabraknie premierowych odcinków serialu "Pierwszej miłości". Do obsady dołączą młodzi aktorzy, którzy wcielą się w nowych bohaterów.

W zimowej ramówce Telewizji Polsat, podobnie jak w latach ubiegłych, nie zabraknie premierowych odcinków serialu „Pierwszej miłości”. Do obsady dołączą młodzi aktorzy, którzy wcielą się w nowych bohaterów.

„Pierwsza miłość” jest serialem obyczajowym emitowanym już od ponad 17 lat. Przez ten czas Telewizja Polsat pokazała ponad 3 300 odcinków. Jak to w życiu bywa, na drodze głównych bohaterów produkcji pojawiały się nowe osoby, a inne wyjeżdżały lub umierały.

Tragedia w Wadlewie – śmierć Anny

Zbliża się rocznica pierwszego spotkania Anny i Mariana Śmiałków. Były sołtys Wadlewa szuka pomysłu, jak uczcić tę okazję, chce razem z żoną zrobić coś szalonego. Inicjatywy Mariana nie przypadają jednak ukochanej do gustu. Seweryn daje mu pewne rady, a w realizacji pomagają Amelka wraz z Antkiem. Radość z rocznicy niestety nie trwa wiecznie. Marian znajduje w szopie martwą Annę.

Pierwsza miłość: Anna i Marian Śmiałek
fot. Bogdan Bogielczyk / ATM Grupa / Polsat

W rolę Anny wcielała się Agnieszka Suchora, znana między innymi z seriali „Daleko od noszy” i „Na Wspólnej”.

Młodzi wchodzą do gry

W zimowych odcinkach nie zabraknie nowych wątków i bohaterów. Widzowie poznają Ankę (w tej roli Anna Pentz), która pochodzi z niewielkiego miasteczka, z niezamożnej rodziny. W domu czasem brakowało pieniędzy, ale nigdy miłości. Jest pracowita, skromna, nie przywiązuje wagi do pieniędzy, bogactwo na pokaz trochę ją wręcz bawi. Nie można jej zaimponować drogim samochodem czy luksusowym mieszkaniem. Ceni w ludziach szczerość, dobro, prawdomówność. W głębi duszy jest romantyczką i czeka na wielką miłość. Przyjeżdża do Wrocławia na studia, chce zostać lekarzem.

Studia medyczne rozpoczyna również Filip (Dominik Smaruj), syn lekarza Jakuba Wenerskiego. Pochodzi z bogatego domu, od dziecka chodził do prywatnych szkół, nosił markowe ubrania, wyjeżdżał za granicę na wakacje, uczył się języków obcych. Lubi zabawę, imprezy, wdaje się czasem w przelotne romanse. Przez całe życie funkcjonował pod parasolem ochronnym ojca – dostawał to co chce, wszyscy mu ulegali. Dlatego gdy poznaje Ankę, która nie jest oczarowana ani jego pieniędzmi ani charakterem, traci grunt pod nogami. Bierze sobie za punkt honoru to, by ją zdobyć i zrobi wszystko, by osiągnąć ten cel.

W nowych odcinkach pojawi się także Julita (Dagmara Baryzek) – piękna i pewna siebie studentka pierwszego roku medycyny. Jest dziewczyną Filipa Wenerskiego, wiąże z nim swoje plany na przyszłość. Dziewczyna widząc, że jej ukochany zaczyna interesować się Anką, w dość perfidny i złośliwy sposób zaczyna uprzykrzać jej życie. Julita ma jednak też swoje tajemnice. Za pośrednictwem przyjaciółki zawiera znajomość, która przysporzy jej niemałych kłopotów.

Natomiast Kamil „Biały” Białecki (Igor Paszczyk) jest młodym chłopakiem, który kiedyś wplątał się w szemrane interesy gangu. Mimo iż miał kłopoty z prawem, teraz chce zacząć wszystko od nowa. Mieszka pod jednym dachem z wujkiem i zgorzkniałą ciotką. Jest jednak zdeterminowany i nie boi się ciężkiej pracy. Postanawia zacząć żyć uczciwie i zatrudnia się jako kierowca w przewozie osób. Któregoś dnia przypadkiem poznaje Ankę, która kradnie jego serce swoją wrażliwością, charyzmą i urodą. Czy uda mu się zdobyć jej serce?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez tvpolsat.info (@tvpolsat.info)

Premierowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie. Wyjątkowo w wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia stacja nie pokaże produkcji.