fot.: Polsat

„Mikołajkowy Blok Reklamowy” po raz osiemnasty. Rusza akcja promocyjna

6 grudnia 2021 roku już po raz osiemnasty widzowie Telewizji Polsat zobaczą "Mikołajkowy Blok Reklamowy". Całość wpływów z emisji reklam zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji Polsat.

6 grudnia 2021 roku już po raz osiemnasty widzowie Telewizji Polsat zobaczą „Mikołajkowy Blok Reklamowy”. Całość wpływów z emisji reklam zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji Polsat.

Od prawie 20 lat, co roku 6 grudnia Telewizja Polsat zaprasza na specjalny blok reklamowy. Przez ten czas udało się zebrać ponad 22 miliony złotych. Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Polsat.

Od 22 listopada w Polsacie, a także w mediach Grupy Polsat Plus są emitowane specjalne ogłoszenia, zachęcające widzów do obejrzenia „Mikołajkowego Bloku Reklamowego”. Gwiazdy Polsatu informują w nich, że każdy z nas ma magiczną moc pomagania w myśl prostej zasady: im więcej będzie nas przed telewizorami, tym większą kwotę zbierzemy dla potrzebujących dzieci.

W głównym spocie, podobnie jak w latach ubiegłych, pojawia się postać świętego Mikołaja. W tę rolę ponownie wciela się Piotr Gąsowski. Ponadto w akcji promującej blok reklamowy wzięli udział między innymi Sławomir, Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Wojciech Błach, Patryk Cebulski i Michał Szpak.

Sławomir, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała
Do wzięcia udziału w akcji zachęcają m.in. Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała – fot. Polsat

W 2020 roku „Mikołajkowy Blok Reklamowy” przyciągnął przed telewizory 6 806 157 widzów. Zebrano kwotę w wysokości ponad 1,5 miliona złotych.

„Mikołajkowy Blok Reklamowy” 6 grudnia o godzinie 18:45 w Telewizji Polsat.