HD3000 – nowa odsłona Mini HD2000 (foto)

Cyfrowy Polsat podał więcej szczegółów na temat nowego dekodera HD3000.

Jest to kolejny dekoder w standardzie high definition wyprodukowany w fabryce Cyfrowy Polsat Technology. Jest bardzo podobny do Mini HD2000 i będzie dostępny we wszystkich ofertach, w których do tej pory występował Mini HD2000.

HD3000 jest przystosowany do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej zarówno w wysokiej (HD), jak i standardowej (SD) rozdzielczości. Dekoder charakteryzuje się niewielkim rozmiarem. Odbiornik można ustawić w dwóch pozycjach: pionowo lub poziomo, co pozwala odpowiednio dopasować dekoder do posiadanego zestawu telewizji lub kina domowego.

Dekoder HD3000 posiada możliwość współpracy z dyskiem twardym DTU320 po podłączeniu poprzez USB, umożliwiając nagrywanie i odtwarzanie programów w dowolnym czasie oraz pauzowanie telewizji na żywo.

Ponadto po podłączeniu dekodera do Internetu będzie można korzystać z telewizji internetowej ipla – oglądać transmisje na żywo oraz treści telewizyjne na życzenie (seriale, koncerty, programy telewizyjne i relacje sportowe).

Dodatkowo wszyscy użytkownicy otrzymają do dyspozycji elektroniczny przewodnik po programach (EPG), funkcję kontroli rodzicielskiej, która pozwalająca chronić dziecko
przed dostępem do wybranych programów. Dekoder wyposażony jest również w port Ethernet i USB, które umożliwiają pracę z innymi urządzeniami rozszerzając tym samym jego funkcjonalności.

HD 3000 – skład zestawu

* Dekoder HD3000
* Zasilacz sieciowy 230VAC 50-60Hz / +12VDC 2.3A
* Pilot zdalnego sterowania zgodny z [18]; 2 baterie AAA
* Instrukcja obsługi
* Karta gwarancyjna