fot.: Grzegorz Gołębiowski/Polsat

Polsat przesuwa nowe odcinki „Świata według Kiepskich” na godziny nocne

Telewizja Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu emisji serialu "Świat według Kiepskich" na godziny nocne. Zmiana dotyczy tylko dwóch ostatnich odcinków sezonu.

Telewizja Polsat podjęła decyzję o przeniesieniu emisji serialu „Świat według Kiepskich” na godziny nocne. Zmiana dotyczy tylko dwóch ostatnich odcinków sezonu.

W odcinku numer 575 widzowie zobaczą plebiscyt na lokatora wszechczasów. Może nim zostać każdy, kto wprowadza do wspólnoty lokatorskiej kulturę i poziom europejski. Mieszkańcy kamienicy przy Ćwiartki ¾ stają w szranki o ten zaszczytny tytuł. Największe emocje, zwłaszcza w Ferdku, wywołuje pewien, nieco wywrotowy, pomysł Jolasi.

Natomiast w ostatnim odcinku sezonu Paździochowa spróbuję na zawsze usunąć Boczka ze wspólnego kibla. Aby osiągnąć swój cel, dowodzi, że Boczek łamie stary regulamin korzystania z WC. Działania Paździochowej spotykają się z entuzjazmem lokatorów kamienicy – jedynie Ferdek pozostaje sceptyczny.

Świat według Kiepskich
fot. Grzegorz Gołębiowski / Polsat

„Świat według Kiepskich” można oglądać w środowe wieczory od godziny 20:05 (emisja po dwa odcinki). 1 grudnia serial wyjątkowo zostanie pokazany po godzinie 2:25 w nocy.

„Daleko od noszy” i „Ameryka marzeń” o 2:00 w nocy

W kwietniu 2017 roku Polsat wstrzymał emisje seriali „Daleko od noszy. Reanimacja” i „Ameryka marzeń”. Seriale zostały przerwane na dziewiątych odcinkach. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynikało, że stacja nie była zadowolona z wyników obu produkcji, które mocno obniżały oglądalność kanału. Nadawca dokończył emisję seriali w październiku około 2:00 w nocy.