fot.: Fokus TV
WIDEO

Drugi sezon „Kryptonim szef PL” od 14 listopada w Fokus TV

W niedzielę, 14 listopada Fokus TV rozpocznie emisję kolejnego sezonu programu "Kryptonim szef PL". Produkcja oparta jest na brytyjskim formacie telewizyjnym "Undercover boss".

W niedzielę, 14 listopada Fokus TV rozpocznie emisję kolejnego sezonu programu „Kryptonim szef PL”. Produkcja oparta jest na brytyjskim formacie telewizyjnym „Undercover boss”.

Bohaterami programu „Kryptonim szef PL” są szefowie przedsiębiorstw, którzy w specjalnej charakteryzacji i przebraniu wcielają się w role szeregowych pracowników. W towarzystwie kamer wykonują pracę oraz bacznie przyglądają się sytuacji swoich podwładnych i firmy. Próbują zrozumieć swoich ludzi, poznać ich historię, a także zauważyć problemy w funkcjonowaniu spółki. Pierwszy sezon produkcji był emitowany w kwietniu br.

W każdym odcinku kamery programu będą śledzić właściciela innej firmy. W pierwszym Fokus TV pokaże, jak funkcjonuje huta szkła Krosno Glass. Jarosław Dziadczyk, dyrektor produkcji między innymi spróbuje zrobić czarkę i będzie pakować kieliszki. W kolejnych tygodniach widzowie zobaczą również Dominika Polaka – syna właścicieli firmy PolMak, producenta makaronów oraz Andrzeja Kubika, prezesa firmy GPR Guma i Plastik zajmującej się recyklingiem.

Premierowe odcinki programu „Kryptonim szef PL” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 21:00 w Fokus TV. Produkcja dostępna będzie za darmo w internecie za pomocą aplikacji Polsat Go.