fot.: Polsat Sport

Magazyn „Polskie Skocznie” ponownie w kanałach sportowych Polsatu

21 listopada, tuż po zakończeniu pierwszego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich, Polsat Sport zaprasza na magazyn "Polskie Skocznie". Program pojawiał się na antenach sportowych Polsatu już w poprzednim sezonie PŚ 2020/21.

21 listopada, tuż po zakończeniu pierwszego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich, Polsat Sport zaprasza na magazyn „Polskie Skocznie”. Program pojawiał się na antenach sportowych Polsatu już w poprzednim sezonie PŚ 2020/21.

„Polskie Skocznie” to studyjny magazyn poświęcony skokom narciarskim, w którym dziennikarze Polsat Sport wraz z zaproszonymi gośćmi podsumowują wydarzenia w ramach Pucharu Świata. Pierwsze wydanie programu zostało wyemitowane 6 stycznia 2021 roku. Gospodarzami w poprzednim sezonie byli Paulina Chylewska i Przemysław Iwańczyk.

Pierwsze wydanie magazynu w tym sezonie będzie można obejrzeć w niedzielę, 21 listopada o godzinie 20:00 w Polsat Sport News.

Telewizja Polska bez Pucharu Świata w skokach narciarskich

Po raz pierwszy w historii Puchar Świata w skokach narciarskich będzie można oglądać na antenie TVN, a nie jak w poprzednich latach w Telewizji Polskiej. Bez zmian turniej wraz z kwalifikacjami transmitowany będzie w Eurosporcie 1. Stacje pokazujące skoki narciarskie są dostępne w Polsat Box i Netii.