fot.: Aleksandra Grochowska/Polsat
WIDEO

Stacje Grupy Polsat Plus pokażą kulisy filmu „To musi być miłość”

5 listopada do kin w całej Polsce trafiła nowa komedia romantyczna "To musi być miłość". Kanały Grupy Polsat Plus w listopadzie zapraszają na kulisy produkcji filmu.

5 listopada do kin w całej Polsce trafiła nowa komedia romantyczna „To musi być miłość”. Kanały Grupy Polsat Plus w listopadzie pokażą na swoich antenach kulisy produkcji filmu.

Kulisy „To musi być miłość” będzie można oglądać na wybranych kanałach Telewizji Polsat. Specjalny program będzie można oglądać w Polsat Seriale, Super Polsat, TV4 i TV6. 30-minutowa audycja pojawi się również w głównym Polsacie. Emisja w niedzielę, 7 listopada o godzinie 22:10, tuż po show „Kabaret na żywo. Młodzi i moralni”.

„To musi być miłość” – o czym jest film?

Akcja „To musi być miłość” rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich związkiem. Muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę.

W obsadzie filmu znaleźli się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Anna Smołowik, Ina Sobala, Rafał Królikowski, Mateusz Rusin, Małgorzata Zajączkowska i Jan Englert. Za produkcję odpowiada Akson Studio oraz koproducenci: Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel. Za dystrybucję odpowiada firma Dystrybucja Mówi Serwis.