fot.: Polsat

Piotr Mróz wygrał „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

25 października, po dwóch miesiącach zmagań, widzowie zdecydowali, kto wygrał dwunastą edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Kryształową kulę zdobył Piotr Mróz.

25 października, po dwóch miesiącach zmagań, widzowie zdecydowali, kto wygrał dwunastą edycję „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Kryształową kulę zdobył Piotr Mróz.

Piotr Mróz jest aktorem telewizyjnym i filmowym. Widzom Polsatu znany jest przede wszystkim z roli w serialu paradokumentalnym „Gliniarze”. Wciela się tam w postać starszego aspiranta Kuby Roguza. Aktor pojawia się również w innych produkcjach, można go oglądać m.in. w „Barwach szczęścia”, serialu emitowanym na antenie TVP2. W „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” tworzył duet z Hanną Żudziewicz. W ostatnim odcinku zatańczyli taniec współczesny, cha-chę i freestyle.

W finale Piotr Mróz rywalizował z piosenkarką Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz-Zapałą. Artystka razem z mężem Sławomirem wykonuje utwory, takie jak „Miłość w Zakopanem” i „Weselny pyton”. „Kajra” z wykształcenia jest aktorką. Wcielała się w drobne role w serialach i filmach fabularnych. Piosenkarka w programie tańczyła z Rafałem Maserakiem. W finałowym odcinku zatańczyli jive’a, tango oraz freestyle.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez tvpolsat.info (@tvpolsat.info)

Gośćmi specjalnymi finału „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” byli Doda, Alicja Majewska, Michał Szpak i zespół Kombi. Na parkiecie pojawił się również nowy juror show – Andrzej Piaseczny. Ponadto studio odwiedziła para niemieckich emerytów – Nellia i Dietmar, którzy są znani między innymi z teledysku Eda Sheerana.

„Taniec z gwiazdami” w poniedziałek

Dwunasta edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” była emitowana w poniedziałkowe wieczory, a nie jak wcześniej w piątkowe. Do grona prowadzących – Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza – dołączyła Izabela Janachowska. Natomiast nowym jurorem był Andrzej Piaseczny. Występy uczestników oceniali również Iwona Pavlović, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Poprzednią edycję wygrali Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.