fot.: Polsat News

„Śniadanie Rymanowskiego…” i „Gość Wydarzeń” z dodatkową częścią w Interia.pl

Od niedzieli, 17 października na portalu Interia.pl można oglądać program publicystyczny „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” z dodatkową, tylko internetową częścią. Podobną nowość wprowadzono także w przypadku „Gościa Wydarzeń".

Od niedzieli, 17 października na portalu Interia.pl można oglądać program publicystyczny „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii” z dodatkową, tylko internetową częścią. Podobną nowość wprowadzono także w przypadku „Gościa Wydarzeń”.

„Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii” to niedzielna debata polityków różnych partii, której gospodarzem jest Bogdan Rymanowski. Program realizowany jest w studiu publicystycznym znajdującym się przy ulicy Łubinowej w Warszawie. Audycja jest emitowana raz w tygodniu o godzinie 9:55. Dodatkowa część trwa około 12 minut.

Bogdan Rymanowski
fot. Interia.pl

„Gość Wydarzeń” to program publicystyczny, emitowany od poniedziałku do soboty około godziny 19:20 w Polsacie, Polsat News i stacji Wydarzenia 24, którego gośćmi są politycy i eksperci. Gospodarzami audycji są Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki, Marcin Fijołek i Grzegorz Kępka. Dodatkowa część, którą można oglądać tylko na Interia.pl, trwa około 5 minut.

Telewizja Polsat kupiła Grupę Interię w 2020 roku.