„Cień” – nowy serial kryminalny premium w Polsat Box Go

W Polsat Box Go dostępna jest kolejna pozycja dla fanów seriali kryminalnych. "Cień". Jest to historia byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość wszędzie tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy.

W Polsat Box Go dostępna jest kolejna pozycja dla fanów seriali kryminalnych. „Cień”. Jest to historia byłego policjanta, który sfingował własną śmierć, aby móc samotnie wymierzać sprawiedliwość wszędzie tam, gdzie zawiódł system śledczy i sądowniczy.

„Cień” składa się z 13 odcinków. Każdy z nich to inna historia. W rolę samotnego bohatera, byłego oficera CBŚ, przywracającego ofiarom spokój wcielił się Krystian Wieczorek. W prowadzeniu własnych dochodzeń i monitorowaniu świata przestępczego pomaga mu młoda hakerka z przeszłością o pseudonimie „Szczur”, grana przez Malwinę Buss. W wyniku ich działalności na jaw wychodzą szokujące fakty w sprawach z pozoru już wyjaśnionych, które niszczą życia osobiste albo rujnują kariery.

Tytułowy „Cień” znajduje się na celowniku policji. Do odkrycia jego tajemnicy wyznaczono błyskotliwą podkomisarz Edytę Wójcik (Dagmara Bąk) i młodszego aspiranta Mikołaja Małeckiego (Krzysztof Kwiatkowski).

Serial można obejrzeć w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, w pakiecie Polsat Box Go Premium oferującym dostęp do bogatej oferty filmów, seriali, produkcji premium na wyłączność, programów rozrywkowych, przedpremierowych odcinków produkcji Telewizji Polsat oraz 100 kanałów telewizyjnych. Usługa aktualnie jest dostępna w promocyjnej cenie 30 złotych za 30 dni.