fot.: Eleven Sports

Nowy program „Liga Eleven” w Eleven Sports

Eleven Sports we współpracy z kanałem YouTube "Piłkarzyki" rozpoczyna emisję quizu piłkarskiego. Program "Liga Eleven" będzie emitowany w co drugi czwartek o godzinie 20:00 w Eleven Sports 1.

Eleven Sports we współpracy z kanałem YouTube „Piłkarzyki” rozpoczyna emisję quizu piłkarskiego. Program „Liga Eleven” będzie emitowany w co drugi czwartek o godzinie 20:00 w Eleven Sports 1.

O zwycięstwo w całym cyklu będą walczyć cztery drużyny, a w każdym odcinku, jak w meczu piłki nożnej, zmierzą się ze sobą dwie z nich. Wzorem rozgrywek ligowych rywalizacja będzie przebiegać na zasadzie „każdy z każdym”. Programy będą podzielone na połowy. W pierwszej prawo odpowiedzi na zadane pytanie wywalczy drużyna, która szybciej zgłosi swoją gotowość, a w drugiej zespoły naprzemiennie będą wybierać kategorię pytania dla rywali.

W pierwszym odcinku Liga Eleven drużyna Marcina Gazdy i Dominika Guziaka zmierzy się z Piotrem Dumanowskim i Tomaszem Zielińskim. Dwa pozostałe zespoły tworzą Mateusz Święcicki i Filip Kapica oraz Sebastian Chabiniak i Mateusz Majak. Program poprowadzi Adam Targowski z Piłkarzyków.

Premiera 14 października o godzinie 20:00 w Eleven Sports 1.