Weekend premier w Polsat Cafe

Nowy sezon „Demakijażu”, “Suknie marzeń Izabeli Janachowskiej” oraz „Śluby gwiazd” w ten weekend w Polsat Cafe.

Suknie marzeń – nowość
Dla każdej Panny Młodej wybór sukni ślubnej to najważniejsza decyzja, do podjęcia której bardzo długo się przygotowuje. Śledzi modowe trendy, podpatruje przyjaciółki i myszkuje w sklepach, bo wie, że będzie to niezapomniany dzień a ona ma wyglądać zjawiskowo. Jak się jednak zdecydować, gdy na rynku mody ślubnej jest tak wiele kreacji a każda piękniejsza od drugiej? W wyborze może pomóc specjalistka od tematyki ślubnej. Izabela Janachowska weźmie pod uwagę preferencje Panny Młodej oraz budżet. Doradzi a gdy jest taka potrzeba spróbuje przekonać do wyboru tej jedynej sukni tak, aby odzwierciedlała ona zarówno osobowość kobiety, ale i pasowała do charakteru planowanego ślubu.
Emisja w soboty o godz. 21.00

Śluby gwiazd – nowość
Prywatne ceremonie, czy medialne widowiska? Skrupulatne przygotowania, czy spontaniczne imprezy? Oświadczyny, wybór kreacji, zaskakujące sytuacje – o tym wszystkim największe polskie gwiazdy show biznesu opowiedzą z najdrobniejszymi szczegółami najbardziej znanej specjalistce od tematyki ślubnej – Izabeli Janachowskiej. Pokażą też prywatne zdjęcia oraz nagrania. Nie obejdzie się bez wzruszeń i salw śmiechu. Tej jesieni poznamy kulisy przygotowań do ślubu m.in Agnieszki Radwańskiej, Michała Wiśniewskiego, Kajry i Sławomira oraz Zosi Zborowskiej. Seria liczy sobie 10 odcinków.
Emisja w soboty o godz. 21.30

Demakijaż – 13. Sezon
To już 13. sezon najbardziej intymnych rozmów gwiazd polskiego show biznesu z Krzysztofem Ibiszem. Jesienią na swoją kanapę Krzysztof zaprosi rodziny. Niekiedy będą to małżonkowie a czasem rodzice i dzieci. W tym sezonie na trudne pytania Krzysztofa odpowiedzą m.in. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Małgorzata Pieńkowska i jej córka – Ina Sobala, Marysia Sadowska i jej mąż Adrian Łabanowski. Jak wygląda ich życie rodzinne? Czy mają przed sobą tajemnice? Czego w sobie nie lubią a co kochają?
Emisja w niedziele o godz. 15.00