fot.: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa/Polsat

Nowa czołówka serialu „Pierwsza miłość” [WIDEO]

1 października zadebiutuje odświeżona czołówka serialu "Pierwsza miłość". Pojawią się w niej nowi bohaterowie, których wątki zostaną rozbudowane w kolejnych odcinkach.

Nowa czołówka jest odświeżoną wersją dotychczasowej. Bez zmian prezentowane w niej są fragmenty serialu, otaczane kolorowymi muśnięciami farby oraz zdjęcia Wrocławia, w którym rozgrywa się akcja serialu.

Na początku intra można zobaczyć Marysię (Aneta Zając) z Julką, w którą od teraz wcielać się będzie Dąbrówka Kruk. Następnie pojawiają się: Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) i Janek (Maciej Mikołajczyk) oraz Tomek (Oskar Wojciechowski) i Maciek (Joachim Olko), Emilka (Anna Ilczuk) i Marcin (Przemysław Cypryański), Artur (Łukasz Płoszajski) i Dorota (Magdalena Wróbel), Śmiałek (Paweł Okoński) i Bartek (Rafał Kwietniewski), Magda (Karolina Sawka) i Mikser (Błażej Michalski), Lucynka (Delfina Wilkońska) i Kaśka (Michał Koterski), Melka (Ewa Jakubowicz) i Piotrek (Michał Mikołajczak), Karol (Karol Strasburger) i Ewa (Ewa Gawryluk), Kalina (Magdalena Wieczorek) i Oskar (Filip Gurłacz), Fabian (Tomasz Oświeciński), Wenerski (Przemysław Sadowski) i Kacper (Damian Kulec), Grażyna (Grażyna Wolszczak) i Michał (Wojciech Błach), Malwina (Agnieszka Wielgosz), Wiktoria (Halszka Lehman) i Olek (Krzysztof Wieszczek), Seweryn (Mirosław Kropielnicki) i Kazanowa (Elżbieta Romanowska), Łazanek (Marek Pyś) i Roman (Lech Dyblik) oraz Marta (Honorata Witańska).

Za efekty specjalne w czołówce odpowiada firma LumiconFx. Bez zmian pozostała tytułowa piosenka serialu, którą wykonują Olga Szomańska i Jan Radwan.

„Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie.