fot.: YouTube CONMEBOL

Polsat Sport pokaże rewanżowe półfinały Copa Libertadores i Copa Sudamericana

Polsat Sport nabył prawa do pokazywania rewanżowych spotkań półfinałowych rozgrywek Copa Libertadores i Copa Sudamericana. Transmisje półfinałów zostaną przeprowadzone w godzinach nocnych - od 28 września do 1 października.

Copa Libertadores to najwyższy szczebel rozgrywek klubowych CONMEBOL. Biorą w nich udział 32 najlepsze kluby Ameryki Południowej. W fazie pucharowej gra 16 z nich. Najlepsze 2 kluby spotkają się w finale w sobotę, 27 listopada na stadionie w Montevideo w Urugwaju. Tytułu broni drużyna Palmeiras. W pierwszym półfinale grają ze sobą brazylijskie drużyny Palmeiras i Atletico Mineiro. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. W drugim półfinale zagra brazylijska drużyna Flamengo oraz ekwadorska Barcelona SC. Tutaj w pierwszym meczu padł wynik 2:0 dla Flamengo. Polsat Sport pokaże rewanżowe mecze półfinałowe tych rozgrywek.

Transmisja rewanżowego starcia Atletico Mineiro i Palmeira odbędzie się w nocy z wtorku 28 września na środę 29 września. Początek o 2:30 w Polsacie Sport. Rewanżowy mecz Barcelona SC z Flamengo będzie można obejrzeć w Polsacie Sport Extra w nocy z środy 29 września na czwartek 30 września o tej samej porze.

Copa Sudamericana także w Polsacie Sport

Copa Sudamericana to drugi stopień rozgrywek klubowych CONMEBOL. W nich grają 32 kluby, które nie uczestniczą w Copa Libertadores, a zajęły wysokie miejsca w swoich ligach. Z fazy grupowej awansuje 8 klubów, do których dołączy w fazie pucharowej 8 klubów, które zajęły trzecie miejsca w grupach Copa Libertadores. Finał odbędzie się w sobotę, 20 listopada na stadionie w Montevideo w Urugwaju. Tytuł w 2020 roku zdobyła drużyna Defensa y Justicia z Argentyny. W pierwszym półfinale grają ze sobą urugwajski Penarol oraz brazylijskie Athletico Paranaense. W pierwszym meczu padł wynik 1:2 dla brazylijskiej drużyny. Drugi mecz to spotkanie Red Bull Bragantino z Brazylii i Club Libertad z Paragwaju. Pierwszy mecz był łatwy dla brazylijskiej drużyny, która zwyciężyła 2:0.

Transmisja rewanżu pomiędzy Club Libertad i Red Bull Bragantino odbędzie się w nocy z środy 29 września na czwartek 30 września o godzinie 0:15. Transmisja w Polsacie Sport Extra. Drugi mecz między Athletico Paranaense i Penarolem zostanie nadany w nocy z czwartku 30 września na piątek 1 października o godzinie 2:30 w Polsacie Sport.