Grupa Polsat Plus z transmisjami polskiej siatkówki przez kolejne siedem lat

Plus i Polsat przez co najmniej siedem kolejnych lat będą wspierały polską siatkówkę. Plus będzie Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn - PlusLigi oraz Strategicznym Tauron Ligi kobiet. Natomiast Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania obydwu lig do 2028 roku.

Nowe logo Plusa znajdzie się w nowej identyfikacji wizualnej PlusLigi – między innymi na strojach drużyn i w halach. Zmiany będą obowiązywała od początku nowego sezonu, który rozpocznie się w październiku.

Plus, Polsat i siatkówka są nierozłączne. Jako Plus wspieramy siatkówkę od ponad 23 lat, a Polsat od kilkunastu lat jest głównym nadawcą telewizyjnym, który zapewnia Polakom możliwość jej oglądania. I Plus, i Polsat pomogły w stworzeniu z siatkówki królowej sukcesów polskich gier zespołowych na skalę światową. Jesteśmy dumni, że będziemy partnerami Polskiej Ligi Siatkówki co najmniej do 2028 roku – powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Cyfrowego Polsatu S.A. i Polkomtel Sp. z o.o.

W zawodowym sporcie liczą się długie projekty, stałość w biznesowych uczuciach i śmiałe wizje, które można realizować tylko przy udziale partnerów chcących dostrzec potencjał drzemiący w danym sporcie – informuje Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na taki skarb, jakim są nasi wieloletni partnerzy: Plus i Polsat.

Logo Plus Liga
fot. Grupa Polsat Plus

Polkomtel Sp. z o.o., właściciel sieci Plus wspiera także Reprezentacje Narodowe w siatkówce. Telewizja Polsat od lat jest głównym nadawcą telewizyjnym Mistrzostw Świata i Europy w piłce siatkowej mężczyzn oraz kobiet.

Nasz wspólny czas – Polsatu, Plusa i siatkówki to najlepsze lata w jej historii – podwójne mistrzostwo świata drużyny męskiej, medale mistrzostw Europy mężczyzn i kobiet, fantastyczne wyniki pucharowe drużyn klubowych. W polskiej lidze grają najlepsi na świecie siatkarze i siatkarki i to do Polski chcą wszyscy przyjeżdżać, żeby tu grać, bo tu siatkówka – również dzięki nam – ma swoje szczególne miejsce. Byliśmy, jesteśmy i będziemy nadal towarzyszyć milionom polskich kibiców we wspieraniu polskiej siatkówki – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.