fot.: YouTube/Polsat/TV4

„Troje pod przykrywką” z nową godziną emisji

Nowy program telewizji TV4 - serial "Troje pod przykrywką" zmienia godzinę emisji. Od 3 października produkcja będzie emitowana po wieczornym filmie.

„Troje pod przykrywką” to najnowsza produkcja twórców serialu „Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”. Jest to komedia akcji opowiadająca o perypetiach nietuzinkowych agentów tajnej służby specjalnej.

Historia serialu rozpoczyna się w momencie, w którym aresztowani i usunięci ze służby policyjnej Marek i Staszek Gawlikowie (Jędrzej Taranek i Piotr Miazga) przez przypadek trafiają do Agencji Bezpieczeństwa. W nietypowych okolicznościach wracają do pracy w służbach specjalnych. Poznają tam m.in oficer prowadzącą, Karolinę Drzazgę (w tej roli Dagmara Bąk). Zadaniem braci jest wykonanie misji, poprzez wcielanie się w różne osoby – od biskupa czy golfisty po chemika mafii, członka gangu motocyklowego i handlarza bronią, od farmerów i pszczelarzy po bawarskich śpiewaków ludowych.

Serial „Troje pod przykrywką” jest emitowany od 5 września, w niedziele o godzinie 20:00. Od 3 października produkcję będzie można oglądać ok. godziny 22:20, po wieczornym filmie w TV4.

Producentem serialu jest ATM Grupa.

Aktualizacja

23 września telewizyjna Czwórka ponownie zmodyfikowała ramówkę. 3 października serial „Troje pod przykrywką” nie zostanie wyemitowany. Piąty odcinek stacja pokaże 8 października o godzinie 21:00. Od tego dnia produkcja będzie premierowo emitowana w piątki.