Michał Cholewiński debiutuje w „Wydarzeniach Wieczornych”

We wtorek, 14 września br. Michał Cholewiński zadebiutował w "Wydarzeniach Wieczornych" i w serwisach w ramach "Obrazu Dnia".

Michał Cholewiński związany jest z Polsat News od czerwca br. Dotychczas był współgospodarzem porannego pasma „Nowy Dzień” emitowanego codziennie od godziny 5:59 w telewizji Polsat i Polsat News. Wcześniej przez 7 lat był związany z Telewizją Polską.

Wieczorne „Wydarzenia” nadawane są od marca 2016 roku. Początkowo program emitowano o 22:00. Od października 2018 roku wieczorne wydanie można oglądać o 21:50. Gospodarz wieczornego wydania prowadzi również serwis informacyjny o 23:00 w ramach pasma „Obraz Dnia”.

fot. Polsat News

Cholewiński swoją karierę zawodową rozpoczął na antenie TVP3 Łódź. W latach 2006-2014 związany był z TVN24, gdzie pełnił funkcję reportera, a później prowadził „Teleserwis” oraz serwisy informacyjne w ramach pasma „Dzień na żywo”. W 2014 roku przeszedł do Telewizji Polskiej. Prezentował informacje w TVP Info, a później również w „Teleexpressie” TVP1. Współprowadził także poranny program TVP1 – „Dzień dobry Polsko”. Przez kilka miesięcy związany był również w TVP Polonia, gdzie prowadził program „Polonia 24”.