Hitowy pierwszy weekend września w kanałach sportowych Polsatu

Finał Mistrzostw Europy siatkarek, faza grupowa EuroVolleya siatkarzy oraz kolejne mecze eliminacji piłkarskiego mundialu - to największe hity sportowych kanałów Polsatu w pierwszy weekend września. Premierowy mecz Biało-Czerwonych siatkarzy w Mistrzostwach Europy, oglądało w Polsacie Sport ponad 600 000 widzów.

Pierwszy weekend września to kumulacja emocji związanych z siatkarskimi Mistrzostwami Europy. W sobotę o godzinie 16:50 w Polsacie Sport Extra rozpocznie się transmisja z meczu o trzecie miejsce w turnieju kobiet. Bezpośrednio po tym meczu, o godzinie 19:00 wystartuje studio do wielkiego finału, a spotkanie o złoty medal będzie można oglądać od godziny 19:50. Równolegle trwa rywalizacja w fazie grupowej EuroVolleya mężczyzn. W weekend sportowe kanały Polsatu pokażą aż sześć spotkań na żywo, w tym Serbia – Polska oraz Grecja – Polska. Pierwsze starcie odbędzie się w sobotę. Przedmeczowe studio w Polsacie Sport rozpocznie się o godzinie 19:30, a transmisja meczowa o 20:20. W takich samych godzinach i na tym samym kanale – ale w niedzielę – dostępna będzie transmisja z pojedynku Polaków i Greków. Kolejny mecz nasi Mistrzowie Świata rozegrają w poniedziałek, a transmisja w Polsacie Sport odbędzie się w identycznych godzinach, jak w przypadku weekendowych spotkań.

Fani piłki nożnej w pierwszy weekend września również nie będą narzekać na brak emocji. Trwa walka o udział w przyszłorocznym mundialu, a Telewizja Polsat posiada prawa do pokazywania wszystkich meczów eliminacji w strefie europejskiej. Rozgrywki te zdominują niedzielne wydanie magazynu Cafe Futbol, który o godzinie 11:00 oglądać będzie można w Polsacie Sport. Wieczorem tego samego dnia na boisko ponownie wybiegnie Reprezentacja Polski, która w swoim piątym meczu zagra na wyjeździe z San Marino. To spotkanie będzie można oglądać na żywo, bez reklam i w jakości Super HD w kanale Polsat Sport Premium 1. Mecz poprzedzi rozbudowany program studyjny, który wystartuje o godzinie 19:00. Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą dziennikarz Roman Kołtoń, były selekcjoner Jerzy Engel oraz byli reprezentanci Dariusz Dziekanowski i Artur Wichniarek. W sobotę i niedzielę kanały sportowe Telewizji Polsat pokażą na żywo aż szesnaście spotkań eliminacji Mistrzostw Świata, w tym takie hity jak Szwajcaria – Włochy, Belgia – Czechy czy Ukraina – Francja. Każdy dzień meczowy podsumuje magazyn skrótów dostępny w kanałach Polsat Sport Premium.

Wraz z początkiem września nad Wisłą ruszył sezon koszykarski. W sobotę Polsat Sport News o godzinie 17:20 pokaże mecz GTK Gliwice – MKS Dąbrowa Górnicza. Hitem będzie niedzielne spotkanie świeżo upieczonego zwycięzcy Superpucharu Polski. Enea Zastal BC Zielona Góra podejmie WKS Śląsk Wrocław, a mecz od godziny 20:20 oglądać będzie można w Polsacie Sport Extra. W ten weekend trwa także rywalizacja w Formule 3, największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie – amerykańskiej UFC – oraz w biathlonie letnim.

Transmisje ze wszystkich wymienionych zawodów dostępne są w kanałach sportowych Telewizji Polsat.