fot.: Polsat Box

Polsat Box zastąpił markę Cyfrowy Polsat

1 września marka Cyfrowy Polsat - dostawca usług telewizyjnych w 3 technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej OTT - została zastąpiona przez Polsat Box.

Polsat Box to również swobodny dostęp do różnorodnych treści VOD – sportowych, filmowych, serialowych, rozrywkowych, informacyjnych i dla dzieci. Usługi są dostępne w trzech podstawowych pakietach – od 20 złotych miesięcznie. Ponadto abonenci mogą dokupić opcje dodatkowe – sportowe, filmowe i dla dzieci.

Nowości w Polsat Box

Od 1 września w ofercie Polsat Box jest dostępny nowy dekoder Polsat Box 4K, nowoczesny sprzęt z pilotem Bluetooth i funkcją DUO zapewniający dostęp do rozrywki w technologii satelitarnej i kablowej IPTV oraz możliwość oglądania wybranych kanałów i treści w jakości 4K. Dodatkowo abonentom udostępniono nowe kanały i treści w jakości 4K.

Ponadto serwis streamingowy i VOD Polsat Box Go zastąpił serwis Cyfrowy Polsat Go (dostępny dotychczas wyłącznie dla abonentów Cyfrowego Polsatu). Uruchomiona została też nowa strona internetowa marki: polsatbox.pl. Natomiast Internetowe Centrum Obsługi Klienta (ICOK) zmieniło się w iPolsat Box (dane do logowania pozostają bez zmian).

Nowy dekoder Polsat Box 4K

Polsat Box 4K to nowoczesne urządzenie z nowym pilotem Bluetooth i funkcją DUO, które można łatwo podłączyć do Internetu dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi. Funkcja DUO umożliwia podłączenie dekodera zarówno do telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Użytkownik może swobodnie przełączać źródło sygnału, korzystając cały czas z tego samego pakietu kanałów. Nowy dekoder 4K to również dostęp do aplikacji Polsat Box Go, a w niej, online – do różnorodnej biblioteki treści VOD.

Dekoder Polsat Box 4K dostępny jest z każdym pakietem podstawowym – S, M, L, w formule użyczenia, od 49 złotych.

Kanały i treści 4K w Polsat Box

Abonenci Polsat Box, którzy zdecydują się na nowy dekoder Polsat Box 4K, mogą oglądać 4 nowe kanały w jakości 4K.

Eleven Sports 1 4K (dostępny w pakiecie Eleven Sports, także w Polsat Box Go) to całodobowy telewizyjny kanał sportowy nadawany w technologii 4K transmitujący wybrane wydarzenia w natywnej jakości UHD, takie jak wyścigi Formula 1 czy wybrane mecze LaLiga Santander.

Insight TV UHD (dostępny od pakietu podstawowego S) jest stacją nadającą programy w 4K UHD i HDR poświęcone odważnym podróżom, inspirującej nauce i technologii oraz sportom ekstremalnym.

Fashion TV 4K (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) to kanał telewizyjny poświęcony modzie. Telewizja przez całą dobę pokazuje widzom najnowsze pokazy mody, ostatnie trendy, znaczące wydarzenia, a także historię projektantów, kulisy happeningów, portfolio modelek i modeli, życie celebrytów i ich styl.

NASA TV UHD (kanał ogólnodostępny w telewizji satelitarnej) jest stacją amerykańskiej agencji kosmicznej. Można na nim oglądać zdjęcia z amerykańskiego programu kosmicznego, w tym relacje ze startów rakiet, podglądać życie na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, podziwiać widoki Ziemi z kosmosu, a nawet eksplorować kosmos, układ słoneczny czy Marsa. Wśród pokazywanych materiałów nie brakuje także klasycznych filmów NASA, przedstawiających program Apollo czy dokumentów o najnowszych pracach badawczo-rozwojowych agencji.

Poza kanałami 4K abonenci Polsat Box mają dostęp do treści VOD w jakości 4K w serwisie Polsat Box Go, dostępnym zarówno na dekoderze Polsat Box 4K, jak i m.in. urządzeniach mobilnych. Wśród nich są kinowe hity: „Ślicznotki” z Jennifer Lopez, „Bodyguard zawodowiec” z Ryanem Reynoldsem i Samuelem L. Jacksonem, „Paddington 2”, zabawna animacja „Jaskiniowiec” czy uwielbiany przez młodych widzów „Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Nadawca informuje, że wkrótce udostępnione zostaną dodatkowe materiały z biblioteki Insight TV UHD.

Pakiety w Polsat Box

Polsat Box umożliwia dopasowanie telewizji do potrzeb i zainteresowań. Zapewnia usługi w 3 technologiach – satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT – oraz 3 proste pakiety podstawowe w cenie 20, 30 i 60 złotych miesięcznie.

Pakiety podstawowe można swobodnie łączyć z pakietami tematycznymi premium:
• sportowymi: Polsat Sport Premium (z Ligą Mistrzów UEFA), Eleven Sports (m.in. z LaLigą Santander, Ligue 1 Uber Eats, Serie A TIM czy Formula 1), Ekstraklasa z kanałami CANAL+ SPORT3 i 4 z PKO BP Ekstraklasą (dla TV satelitarnej i kablowej IPTV),
• filmowymi: HBO i HBO GO, Filmy i seriale, Filmbox,
• z bajkami: Dzieci.

Wybrane kanały TV i treści ze swojego pakietu telewizyjnego można bezpłatnie oglądać online w serwisie Polsat Box Go, na wielu różnych urządzeniach, także mobilnie.