Jesień 2021 w Polsacie

Nadchodząca jesień w Polsacie to wielkie emocje i ekscytujący czas spędzony w doborowym towarzystwie.

Przed nami dwie wspaniałe premiery, które z pewnością skradną serca widzów. Serial „Kuchnia” doprawiony zabawnymi dialogami i aromatami francuskiej kuchni – to przepis na najzabawniejszy i najsmaczniejszy serial 2021 roku. Natomiast show „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”, w którym prześwietne grono jurorów będzie oceniać kulinarne zmagania polskich rodzin, rozpali ogień kulinarnej rywalizacji! Czekają na nas pełne emocji kontynuacje w nowych odsłonach, a do tego mnóstwo uwielbianych przez publiczność Polsatu gwiazd! Nie zabraknie formatów znanych i lubianych – powracają „Ninja Warrior Polska”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, „Love Island. Wyspa miłości” i „Nasz nowy dom”. Zupełnie nowe oblicze zyska „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – nowy dzień emisji, nowy juror i nowa prowadząca Izabela Janachowska, która dołącza do Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza. Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów połączą siły w nowej odsłonie programu „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”. Zajrzymy też do „Przyjaciółek”, by razem z nimi śmiać się i płakać a z „Komisarz Mamą” rozwiążemy kolejne kryminalne zagadki. A wszystko to w elektryzującej, nowoczesnej oprawie graficznej, idealnie dopasowanej do charakteru stacji i prezentowanych produkcji.

„KUCHNIA”
„Kuchnia” to najnowsza produkcja twórców hitu wiosennej ramówki Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. W rolach głównych zobaczymy Tomasza Karolaka, Marię Dębską, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Eryka Lubosa oraz Patryka Cebulskiego.

Serial opowiada o życiowych i zawodowych perypetiach grupy kucharzy renomowanej restauracji „Claude Monet”. Głównym bohaterem serialu jest mistrz wpadek – początkujący kucharz Maks (Patryk Cebulski). Nowa praca, a przede wszystkim utytułowany, ale i wybuchowy szef (Tomasz Karolak) stawia przed nim wyzwania, którym nie do końca potrafi sprostać. Wiktoria (Maria Dębska) w roli temperamentnej pani manager, zarządza restauracją, ale też interweniuje w sprawach dotyczących personelu. Sama wplącze się
w romans z jednym z pracowników…, który mocno namiesza w jej życiu i restauracji. Tymczasem szefowa kuchni konkurencyjnej restauracji (Marta Żmuda – Trzebiatowska), nie raz wprowadzi zamęt w „Claude Monet”.
„KUCHNIA” od 4 września w Polsacie w każdą sobotę o godzinie 20:05. Emitowane będą dwa odcinki.

 

„FAMILY FOOD FIGHT. POJEDYNEK NA SMAKI”
W szranki o tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce oraz 100 tysięcy złotych staną drużyny z całego kraju. Ich zmagania ocenią jurorzy Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz. To będzie program kulinarny, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Drużyny składające się z trzech członków rodziny podejmą się trudnych kulinarnych wyzwań. Będą musieli wyjść ze swojej strefy komfortu i gotować pod presją czasu. W każdym odcinku uczestnicy otrzymają dwa zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Aby wygrać Family Food Fight potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów – ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków.
„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to chwile szczęścia, rodzinne sprzeczki, przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie i przede wszystkim wielka celebracja wspólnego gotowania i spożywania posiłków. W programie nie zabraknie gości specjalnych, wśród nich szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Top Chef” restaurator Martin Gimenez Castro.
„FAMILY FOOD FIGHT. POJEDYNEK NA SMAKI” od 1 września w Polsacie w każdą środę o godz. 20:05.

 

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI”

Nowy juror, nowa prowadząca, nowe pary i zupełnie nowy dzień emisji! Dbając o dobre samopoczucie swoich widzów, Polsat przedłuża weekend, oferując najbardziej roztańczone show w poniedziałkowy wieczór.
W tej edycji czeka na widzów jak zawsze mnóstwo gwiazd, których do tańca porwą utytułowani tancerze. Stefano Terrazzino poprowadzi temperamentną góralkę, Izę Małysz. Michał Bartkiewicz, zwycięzca poprzedniej edycji show, podczas której towarzyszył Edycie Zając, tym razem zatańczy z modelką Oliwią Bieniuk.
„Postrach miasta z zewnątrz, a w środku pozytywny wariat z dobrym sercem” – tak o Łukaszu „Jurasie” Jurkowskim mówi jego taneczna partnerka, najmłodsza wśród tancerek XII edycji, Wiktoria Omyła. Piosenkarkę Magdalenę „Kajrę” Kajrowicz poprowadzi w tańcu Rafał Maserak, prawdziwy „taneczny” weteran, biorący udział we wszystkich 25 polskich edycjach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jacek Jeschke w tej edycji będzie partnerem influencerki i gwiazdy telewizyjnej Sylwii Bomby. Himalaista Denis Urubko do tej pory wsławił się samotnymi wspinaczkami. Przed nim kolejne wyzwanie – czy pozwoli poprowadzić się w tańcu? Jego nauczycielką jest Janja Lesar. Infulencerka Kinga Sawczuk z całkowitym zaufaniem oddała się w ręce debiutującego w programie Jakuba Lipowskiego. Radek Liszewski, lider zespołu Weekend, zatańczy z Lenką Klimentową. Znany z roli twardego policjanta w serialu „Gliniarze”, Piotr Mróz z pokorą dał się prowadzić Hani Żudziewicz, która po raz kolejny będzie konkurować ze swoim życiowym i tanecznym partnerem – Jackiem Jeschke! Najstarszy uczestnik tej edycji, 67-letni Fit Oldboy, czyli Wojciech Węcławowicz, nabierze tanecznej ogłady pod bacznym okiem Pauliny Biernat.

Znany i lubiany skład sędziowski zasili Andrzej „Piasek” Piaseczny. Ponownie spotkamy się z ostrą jak brzytwa Iwoną Pavlović, Michałem Malitowskim, przed którym nie ukryją się żadne pomyłki; oraz aktorem Andrzejem Grabowskim, widzącym w uczestnikach show wyłącznie ich mocne strony. Niezawodny duet prowadzących Pauliny Sykut-Jeżyny oraz Krzysztofa Ibisza wzbogaci specjalistka od tańców latynoamerykańskich Izabela Janachowska, tancerka, prezenterka telewizyjna i influencerka.

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” od 30 sierpnia w Polsacie w każdy poniedziałek o godzinie 20.05.

 

„NINJA WARRIOR POLSKA”

Czwarty sezon „Ninja Warrior Polska” to – oprócz znanych nam emocji – wiele niespodzianek – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Zupełną nowością w programie jest Power Tower. To 12-metrowa wieża, na której zawieszone są przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na niej dwóch zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.
Czwarty sezon to także nieprawdopodobnie silne kobiety, które zawzięte i bardzo zdeterminowane będą udowadniać na każdym kroku, że ninja może być kobietą! Wśród zawodników pojawią się ci, którym kibicujemy od pierwszej edycji show, jak i zupełnie nowe twarze, głodne sukcesu! Nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich znaleźli się: Joanna „Ruda” Lazer z zespołu Red Lips, wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, zawodnik MMA Jan Błachowicz czy aktor Wojciech Błach. Do walki o tytuł pierwszego polskiego Ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. złotych zagrzewać będzie urocza prowadząca Karolina Gilon. Niezmiennie w roli komentatorów show zobaczymy Jurka Mielewskiego i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego, który w tym sezonie zaskoczy widzów Telewizji Polsat również jako uczestnik nowej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.
„NINJA WARRIOR POLSKA” od 31 sierpnia w Polsacie w każdy wtorek o godzinie 20.05

 

„TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO”

15. jubileuszową edycję show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, które cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem rozpoczynamy od zmian! Do programu dołączyło dwóch nowych jurorów. Razem z Katarzyną Skrzynecką oraz Małgorzatą Walewską uczestników oceniać będą: showman, lider zespołu „Ich Troje” Michał Wiśniewski oraz producent muzyczny, remikser, autor tekstów, DJ i dyrektor muzyczny radia RMF Maxxx Gromee!
W tym sezonie swoje przemiany zaprezentują: uwielbiana przez widzów, prezenterka
i pogodynka Telewizji Polsat, laureatka dwóch Telekamer w kategorii „Prezenter pogody” Paulina Sykut – Jeżyna; aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa, prezenterka, laureatka trzech Telekamer dla najlepszej aktorki oraz Złotej Telekamery Basia Kurdej – Szatan; piosenkarka, aktorka musicalowa i dubbingowa Katarzyna Łaska, której popularność przyniosła polska wersja piosenki „Mam tę moc” do filmu „Kraina lodu”; aktorka teatralna i filmowa Klara Willimas.
Panów reprezentować będą: Robert Janowski, piosenkarz, kompozytor, aktor, prezenter; Tomasz Ciachorowski, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny; aktor i prezenter telewizyjny Adam Zdrójkowski; Chris Cugowski znany z hitowej produkcji Netflixa „Bridgertonowie”. Ta niezwykła i barwna ósemka bohaterów znowu zawalczy o Złotą Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny.
„TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO” od 10 września w Polsacie w piątki o godzinie 20.05

 

„LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI”

Nowi single, nowa willa i jeszcze więcej miłosnych przygód, w których uczestnikom towarzyszyć będzie prowadząca Karolina Gilon. Czas na czwartą odsłonę najgorętszego reality show w Polsce.
Uczestnicy pozbawieni telefonów, dostępu do Internetu i kontaktu ze światem zewnętrznym będą poznawać się i tworzyć pary, a pojawiający się nowi single i niespodziewane przeparowania w kręgu ognia zagwarantują ciągłą zmianę układów miłosnych na Love Island. Miłosne podboje uczestników będzie rejestrować kilkadziesiąt kamer. Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych.
„Love Island. Wyspa miłości” to interaktywne reality show, w którym widzowie za pośrednictwem aplikacji mobilnej mają realny wpływ na rozwój wydarzeń w willi. Nieodłącznym elementem „Love Island. Wyspa miłości” są, cieszące się ogromnym zaangażowaniem użytkowników, social media programu, które obecnie śledzi ponad 263 tysiące fanów. Bogate w kontent profile są miejscem komentowania i wymiany spostrzeżeń bardzo zaangażowanej społeczności. Chcąc zaspokoić głód informacji fanów programu przygotowaliśmy mnóstwo autorskich treści, które równolegle z emisją na antenie Polsatu, będzie można zobaczyć tylko na profilach społecznościowych Love Island.
„LOVE ISLAND. WYSPA MIŁOŚCI” od 30 sierpnia w Polsacie od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10.

 

„KOMISARZ MAMA”
Maria Matejko. Nietuzinkowa kobieta i matka czworga dzieci. Przypadkowa uwodzicielka – nieświadomie przyciąga do siebie mężczyzn jak magnes. Doskonała policjantka, której metody śledcze bywają… oryginalne. W jesiennym sezonie serialu zobaczymy jak radzi sobie z nowymi wyzwaniami zawodowymi i prywatnymi. Do zespołu Matejko dołączy też nowa laborantka Alina Żuk (Hanna Śleszyńska) oraz podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz). Sprawy sercowe Marii? Cóż, okaże się, że trzech kandydatów do jej serca to… za mało!

W kolejnym sezonie serialu w Maria (Paulina Chruściel) będzie opanowywać burze i gasić pożary. Rozdarta między mieszkającym po sąsiedzku prawie byłym mężem („prawie” robi jednak różnicę), naciskającym na jej szybki rozwód kochankiem Łukaszem (Jakub Wesołowski) a podkomisarzem Żeromskim (Wojciech Zieliński), z którym pozornie łączą ją tylko sprawy zawodowe, będzie musiała zdecydować, kto stanie u jej boku. A sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy na horyzoncie pojawi się podkomisarz Krzysztof Dębski (Paweł Ławrynowicz).
„Komisarz Mama” – drugi sezon już od 1 września w każdą środę o 21:05 

 

„PRZYJACIÓŁKI”
Prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko a najlepszym tego przykładem są uwielbiane przez widzów „Przyjaciółki”. Już od 9 lat towarzyszą nam w czwartkowe wieczory, dostarczając ogromnych emocji, wzruszeń, a także powodów do uśmiechu. Ich historia tylko potwierdza, jak potężną moc ma kobieca przyjaźń. Już we wrześniu ponownie spotkamy się z Ingą, Zuzą, Patrycją, Anką i Dorotką.

W nowym sezonie do obsady dołączy Paweł Ławrynowicz. Wcieli się w rolę Konrada – nowego szefa Zuzy, który okaże się znajomy przyjaciółek z czasów liceum… Na drodze Patrycji niespodziewanie pojawi się Wiktor (Paweł Deląg). Czy jego powrót zwiastuje jeszcze jedną szansę dla ich relacji albo wręcz przeciwnie – kolejne kłopoty?
Nowe odcinki niejednokrotnie zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że z takimi „Przyjaciółkami” u boku można przenosić góry!
„PRZYJACIÓŁKI” od 2 września w Polsacie w każdy czwartek o 21.05

 

„NASZ NOWY DOM”
Mówi się, że dom tworzą ludzie, a nie ściany, ale trudno wieść spokojne życie, gdy codzienność wypełniona jest niepewnością i troską o dach nad głową. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Katarzyna Dowbor i niezastąpiona ekipa „Naszego nowego domu”! Od 8 lat przeprowadzają metamorfozy domów i mieszkań, do tej pory pomogli aż 240 rodzinom!
W 17. sezonie programu do znanej już widzom drużyny: Martyny Kupczyk, Macieja Pertkiewicza i Wojciecha Strzelczyka dołączy nowa architektka – Marta Kołdej.

„NASZ NOWY DOM” od 2 września, w Polsacie w czwartek, o godzinie 20:05.

 

„MŁODZI I MORALNI”

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Kabaret Młodych Panów łączą siły! „,Młodzi i Moralni” będą rozśmieszać nas do łez!

„Młodzi i Moralni” to nowa odsłona niedzielnego pasma „Kabaret na Żywo”. Współgospodarzami programu będą Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich liderzy Robert Korólczyk i Robert Górski jako prowadzący program.

Polska widziana oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. Podczas niedzielnego show pojawią się premierowe skecze oraz cykle typu „Rodzina na swoim”, „W restauracji”, „Gabinet terapeuty”, „Rozmowy z psami”, „Świat bez facetów”, „Andrzej na nartach” czy „Przed willą”. Gwiazdą pierwszego odcinka będzie Kabaret Ani Mru Mru.

„KABARET NA ŻYWO. MŁODZI I MORALNI” od 12 września w Polsacie w każdą niedzielę o godzinie 20:00

 

„GLINIARZE”

Jedenasty sezon „Gliniarzy” zapowiada się naprawdę ekscytująco! Handel narkotykami i dopalaczami, dziecięca pornografia, świetnie kamuflujący się psychopata czy wielki skład broni!

Nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie! „Gliniarze” nieprzerwanie ścigają przestępców od blisko sześciuset odcinków. Jesienią do obsady dołączają policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska oraz nowa pani detektyw Ewa Berg, w którą wcieli się Charlotta Zielińska.
„GLINIARZE” od 30 sierpnia w Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00

 

„PIERWSZA MIŁOŚĆ”

Niespodziewane zwroty akcji, gorąca miłość, romanse i rozstania. „Pierwsza miłość” wraca po wakacjach z nowymi emocjonującymi watkami.

W serialu zobaczymy też nowe postacie! Do obsady dołączą: Kamilla Baar, Sylwia Nowak i Klara Williams oraz powróci dawno niewidziana bohaterka, w którą wciela się Magdalena Górska.
„PIERWSZA MIŁOŚĆ” od 30 sierpnia w Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00

 

„WYDARZENIA” i „WYDARZENIA 24”

Już od września, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na informacje przygotowywane przez redakcje „Wydarzeń” i Polsat News, rozpocznie nadawanie nowy kanał informacyjny – Wydarzenia 24. Znajdą się w nim wyłącznie serwisy informacyjne czyli wszystkie bieżące newsy z kraju i ze świata.
Aż w czterech odsłonach, od 12:50 można śledzić „Wydarzenia”. Według badania IBRIS i IBIMS to główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych wśród Polaków. Główne wydanie codziennie o 18:50 w Polsacie i Polsat News. Program prowadzi Dorota Gawryluk. A zaraz po „Wydarzeniach”, od poniedziałku do soboty – „Gość Wydarzeń”, w którym Bogdan Rymanowski i Piotr Witwicki rozmawiają z najważniejszymi bohaterami dnia.

 

SPORT
Sportowa jesień w Telewizji Polsat, jak co roku, zapowiada się niezwykle emocjonująco.
W pierwszym tygodniu września widzowie poznają siatkarskie Mistrzynie Europy. Tuż po zakończeniu EuroVolleya kobiet na dobre rozkręci się turniej z udziałem mężczyzn. Polscy kibice mocno trzymają kciuki za Biało-Czerwonych i liczą, że 19 września w katowickim „Spodku” to właśnie nasza reprezentacja świętować będzie triumf w finale i w całym turnieju. Oficjalnym nadawcą Mistrzostw Europy siatkarek i siatkarzy jest Telewizja Polsat. Jesienią tradycyjnie ruszają rozgrywki ligowe w kraju i za granicą we wszystkich najpopularniejszych dyscyplinach. Na początku września startuje Energa Basket Liga, a rywalizację o koszykarskie Mistrzostwo Polski co tydzień śledzić można w sportowych kanałach Polsatu. W połowie września wrócą z kolei emocje związane z elitarną piłkarską Ligą Mistrzów UEFA. Wszystkie mecze tych rozgrywek, bez reklam i w jakości Super HD, oglądać można w kanałach Polsat Sport Premium. Przełom września i października to start nowego sezonu siatkarskiej Plusligi i Tauron Ligi. Widzowie sportowych anten Polsatu jesienią mogą też liczyć na ogrom gal mieszanych sztuk walki oraz boksu, a także piłkarską Fortuna 1. Ligę, Puchar Polski oraz europejskie puchary w siatkówce.