Wojciech Mecwaldowski twarzą kampanii promującej zmiany w Grupie Polsat Plus [WIDEO]

16 sierpnia ruszył kolejny etap kampanii promocyjnej "Ty rządzisz". W ponad 2-minutowym spocie promującym zmianę identyfikacji wizualnej Grupy Polsat Plus występuje Wojciech Mecwaldowski.

W nowej reklamie Grupy Polsat Plus pojawiają się odpowiedzi na pytania stawiane w pierwszej odsłonie kampanii – „kto rządzi…?”. Serialami, sportem, rozmowami, 5G rządzi mieszkaniec Polski, użytkownik internetu, odbiorca programów, filmów itd.

W spocie Wojciech Mecwaldowski spaceruje po ulicach Warszawy i informuje o tym zwykłych mieszkańców, a także gwiazdy znane z reklam Plusa, Cyfrowego Polsatu i programów Telewizji Polsat. W nagraniach wzięli udział m.in. Jacek Braciak (Cyfrowy Polsat), Tomasz Karolak (Plus na kartę), sanah (smartDOM), Karolina Gilon (Polsat), Paulina Sykut-Jeżyna (Polsat) i Krzysztof Ibisz (Polsat).

W tle nowej reklamy Grupy Polsat Plus można usłyszeć piosenkę Phila Collinsa – You Can’t Hurry Love.

Polsat Box zastąpi Cyfrowy Polsat

Trwa proces zmiany nazw marek i identyfikacji wizualnej w Grupie Polsat Plus. 1 września Polsat Box zastąpi Cyfrowy Polsat i ruszy zupełnie nowa usługa – Polsat Box Go. Będzie to serwis w modelu SVOD (opłata subskrypcyjna), który będzie oferował produkcje zarówno Grupy Polsat Plus jak i zewnętrznych nadawców, np. ViacomCBS i HBO. Aplikacja utrzymana jest w ciemnych barwach, z żółtymi akcentami.

Produkcje Telewizji Polsat za darmo można oglądać w Polsat Go. Aplikacja jest dostępna na telewizorach Smart TV, Android TV i Apple TV, na smartfonach z Android, iOS (Apple) i Harmony OS (Huawei), a także na stronie polsatgo.pl.

„Nowy Polsat”

Wkrótce zmienią się również logotypy i oprawy kanałów Telewizji Polsat. Nowa koncepcja została oparta na animacji promieni słońca. Układają się one w określony wzór odpowiadający kolorystyce użytej w logotypie danego kanału. Nowe oprawy zostały przygotowane przez agencję kreatywną Luxlotusliner.