fot.: Maciej Piorko/Polsat

„Ninja Warrior Polska” powraca. Złoty bilet nowością kolejnej edycji

Zupełnie nowe przeszkody, wiele zwrotów akcji i mnóstwo niespodzianek czeka na widzów, którzy od wtorku, 31 sierpnia będą śledzić zmagania najodważniejszych Polek i Polaków na słynnym torze w show Polsatu "Ninja Warrior Polska".

Widzowie Polsatu we wtorkowe wieczory kibicować będą najodważniejszym i najbardziej wytrzymałym z nadzieją, że w końcu wśród zawodników znajdzie się śmiałek, który dołączy do elitarnego i wąskiego grona zwycięzców Ninja Warrior. Do tej pory na słynną Górę Midoriyama wspięło się jedynie 9 osób na świecie.

Czwarty sezon show to oprócz wielki emocji, również wiele niespodzianek – zarówno dla uczestników, jak i widzów. Zupełną nowością w programie jest Power Tower, czyli 12-metrowa wieża, na której zawieszone są przeszkody, sprawdzające siłę mięśni i odwagę. Ściga się na niej dwóch zawodników, którzy ukończyli tor eliminacyjny z najlepszym czasem. Zwycięzca pojedynku dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego. Czwarty sezon to także silne kobiety, które zawzięte i bardzo zdeterminowane będą udowadniać na każdym kroku, że ninja może być kobietą.

Wśród zawodników pojawią się ci, którzy mierzą się z torem od pierwszej edycji show, jak i zupełnie nowe twarze. Nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich znaleźli się: Joanna „Ruda” Lezar z zespołu Red Lips, wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, zawodnik MMA Jan Błachowicz czy aktor Wojciech Błach.

Do walki o tytuł pierwszego polskiego Ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tysięcy złotych zagrzewać będzie Karolina Gilon. Niezmiennie w roli komentatorów show widzowie zobaczą Jerzego Mielewskiego i Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego.

Ninja Warrior - Karolina Gilon
fot. Maciej Piorko / Polsat

„Ninja Warrior Polska” we wtorki o godzinie 20:00 w Polsacie, od 31 sierpnia.