Festiwal Piękna wraca do Polsatu

W dniach 20 – 22 sierpnia Nowy Sącz po raz pierwszy stanie się światową stolicą piękna, a na antenie telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Festiwal Piękna powróci po przerwie spowodowanej pandemią.

W piątek 20 sierpnia o godzinie 20:00 po raz trzydziesty drugi zostanie wybrana Miss Polski. Do rywalizacji o koronę najpiękniejszej Polki staną 24 finalistki ze wszystkich regionów naszego kraju.
Wielkie gwiazdy, elektryzujące pokazy modowych kolekcji oraz pierwszy telewizyjny show ze sceny nowoczesnego Amfiteatru w Nowym Sączu! Polsat na żywo trzy zachwycające widowiska pod hasłem „Festiwal Piękna 2021”.

W jury Miss Polski 2021 zasiądą same inspirujące kobiety. Komu koronę przekaże Anna-Maria Jaromin z Katowic? Finalistki Miss Polski 2021 powalczą również o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Podczas wyborów nowej Miss Polski finalistki zaprezentują się w kilku pokazach, zobaczymy je między innymi: w kolekcji casual, strojach kąpielowych oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2021 będzie Szymon Łosiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Finalistki Miss Polski mają już za sobą pierwsze zgrupowanie. Uczestniczyły w sesjach zdjęciowych i realizacji wizytówek do materiałów telewizyjnych oraz zwiedzały Małopolskę. Przed nimi finałowe zgrupowanie w Nowym Sączu. Tam odbędą się próby układów choreograficznych i przymiarki kolekcji, w których zaprezentują się na scenie.

Z kolei w sobotę 21 sierpnia o godzinie 20:00 olśniewające dziewczyny z całego świata będą rywalizować o tytuł Miss Supranational podczas 12. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności. Polskę będzie reprezentowała Natalia Balicka, która została 1. Wicemiss Polski 2020. Reżyserem gali finałowej Miss Supranational 2021 będzie Joanna Majorkiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Kto otrzyma koronę Miss Supranational 2021 z rąk Anntonii Porsild z Tajlandii – Miss Supranational 2019? Zwyciężczyni otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych.

W niedzielę 22 sierpnia o godzinie 15:00 fantastyczni mężczyźni z każdego zakątka globu stoczą bój o tytuł najprzystojniejszego na Ziemi – Mister Supranational 2021. Polskę będzie reprezentował Daniel Borzewski, zdobywca tytułu Mistera Polski 2019. Reżyserem gali finałowej Mister Supranational 2021 będzie Grzegorz Krawiec a choreografię przygotuje Tomasz Barański. Tytuł Mister Supranational 2019 zdobył Amerykanin Nate Crnkovich. Kto wygra w tym roku? Triumfator międzynarodowego konkursu dla mężczyzn otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych.

Festiwal Piękna 2021 odbędzie się w dniach 20 – 22 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. Wszystkie trzy gale: Miss Polski 2021, Miss Supranational 2021 oraz Mister Supranational 2021 będą transmitowane na antenie Polsatu.
Telewizyjne show organizowane i realizowane jest przez Nową Scenę a producentem telewizyjnym jest Polsat. Partnerem głównym Festiwalu Piękna jest Województwo Małopolskie.

Festiwal Piękna 20-22 sierpnia tylko w Polsacie