fot.: Interia

Pomponik z najlepszym wynikiem w historii

Portal Pomponik.pl, należący do Grupy Interia, w lipcu przekroczył barierę 7 milionów realnych użytkowników. Jest to kolejny rekordowy wynik serwisu.

Według badań Mediapanelu, Pomponik od 2 miesięcy jest najpopularniejszym serwisem plotkarskim w Polsce. W lipcu portal zwiększył przewagę nad, drugim w rankingu, Pudelkiem do 360 tys. RU (realnych użytkowników). Na kolejnych miejscach uplasowały się serwisy Plejada (6,95 mln RU) Plotek (6,42 mln RU) i WP gwiazdy (4,32 mln RU).

Bardzo cieszymy się, że internauci najczęściej poszukują rozrywki, plotek i newsów z show-biznesu właśnie u nas. To znak, że nasza polityka wydawnicza, prezentowane treści oraz wprowadzone zmiany w serwisie i zespole redakcyjnym idą w dobrym kierunku. A dopiero się rozkręcamy! – mówi Aleksandra Pajewska-Klucznik, Zastępca Dyrektora ds. Rozrywki Internetowej w Grupie Interia.

Liczba realnych użytkowników - lipiec 2021
fot. Interia

Pomponik prowadzi szereg działań promocyjnych, przekładających się na rozpoznawalność marki wśród użytkowników. W tegorocznej kampanii portalu do odwiedzenia Pomponika zachęcała Karolina Gilon. Portal zacieśnia też współpracę z Grupą Polsat Plus. Pomponik objął patronatem hity stacji, takie jak „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Love Island Polska”.

Źródło danych: Grupa Interia.