fot.: Grupa Polsat Plus

Kampania reklamowa „Kto rządzi…?” promuje zmiany w markach Grupy Polsat Plus

19 lipca ruszyła kampania teaserowa, w której pojawia się zapowiedź zmiany identyfikacji wizualnej marek Grupy Polsat Plus. Na dniach ruszy kolejny etap akcji "Kto rządzi...?".

W spotach emitowanych m.in. w kanałach, w których za sprzedaż czasu reklamowego odpowiada Polsat Media, spośród falujących linii wyłania się napis „Kto rządzi…?”. Z zielonych pasków ułożonych w kształt plusa uwidaczniają się hasła „Kto rządzi 5G?” i „Kto rządzi internetem?”. Natomiast w tle napisu „Kto rządzi serialami?” można zaobserwować prostokąty.

W pierwszej odsłonie kampanii, celowo nie pokazywaliśmy naszych marek, aby wzbudzić ciekawość i zaintrygować odbiorców – informuje Piotr Gaweł, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus.

Na dniach ruszy kolejny etap komunikacji. Widzowie dowiedzą się, kto stoi za kampanią reklamową. Była to akcja promująca zmiany w Grupie Polsat Plus.

A tym, kto rządzi jest każdy z nas – mieszkaniec Polski, użytkownik internetu, odbiorca programów, filmów, seriali. Rządzi, bo wybiera to, co chce, co lubi i co jest mu potrzebne. Rządzi, bo ma to, co jest najlepsze. Spójne hasło dla wszystkich marek to „Wybierz swoje wszystko” – zgodnie z przekazem indywidualnego wyboru z pełnej gamy usług, produktów i treści z oferty Grupy Polsat Plus – dodaje Piotr Gaweł, Członek Zarządu Polkomtela, operatora sieci Plus.

„Harmonizacja strategiczna marek”

Grupa Polsat Plus to dostęp do dostęp do treści i produkcji – rozrywka, sport, filmy, seriale, programy – w kanałach Telewizji Polsat oraz niebawem w nowej aplikacji Polsat GO, usługi satelitarne, które wkrótce dostępne będą pod marką Polsat Box, a także w internecie – ponad 100 kanałów TV, tysięcy godzin filmów, seriali, sportu i najlepszej rozrywki w ramach Polsat Box GO. To również sieć Plus – telefonia komórkowa i dostęp do internetu mobilnego LTE i 5G.

Nasze kluczowe i podstawowe marki to Plus, Polsat i Polsat Box. Oferujemy milionom naszych widzów i klientów pakiet wielu usług, z których każdy może wybrać to, co jest dla niego najlepsze i co mu najbardziej odpowiada w atrakcyjnej cenie. Plus łączy ludzi – dzięki najnowocześniejszym usługom telekomunikacyjnym i najlepszemu w Polsce internetowi 5G umożliwia wszystkim komunikowanie się, pracę, naukę, surfowanie w internecie bez ograniczeń czy rozwijanie swoich firm. Dzięki Polsatowi mogą cieszyć się kontentem i przeżywać emocje, jakie się z nim wiążą. Polsat Box to platforma, która zapewni dostęp do różnorodnych treści w wybranym przez siebie miejscu, czasie i sposobie – a Polsat Box Go zapewni ten dostęp online na dowolnym urządzeniu. Każda marka zapewnia odbiorcom możliwość wyboru tego, czego chcą i potrzebują – wszystkie nasze marki łączy hasło: Wybierz swoje wszystko – mówi Mirosław Błaszczyk, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtela, operatora sieci Plus.

Nowe logotypy pochodzą z tej samej rodziny i są do siebie podobne. Podkreślić to ma również wspólne i spójne hasło oraz charakterystyczne motywy graficzne wykorzystywane przez każdą markę.

W nowym haśle łączącym nasze firmy i marki: Wybierz swoje wszystko, najważniejsze jest słowo „swoje” – pokazujące, że możesz wybrać dokładnie to, co najbardziej Ci odpowiada i jest dla Ciebie najlepsze. Nasz przekaz w kampanii reklamowej do każdego mieszkańca Polski to: Ty rządzisz – nie jakaś firma czy marka, ale Ty – każdy indywidualnie podejmuje swoje własne decyzje. Rządzisz, bo konfigurujesz jak chcesz, wybierasz to, co lubisz, swobodnie łączysz, włączasz i wyłączasz, ustawiasz, zmieniasz, modyfikujesz. Bo masz coś najlepszego, najlepiej wybrałeś i decydujesz – Wybierasz swoje wszystko – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Grupa Polsat Plus
fot. Polsat

Podmiotem świadczącym usługi Polsat Box i Polsat Box GO, które zastępują marki Cyfrowy Polsat, Ipla i CP GO, będzie nadal ta sama firma – Cyfrowy Polsat S.A. Plus to marka firmy Polkomtel Sp. z o.o., a Polsat i Polsat GO to marki firmy Telewizja Polsat Sp. z o.o.