Sierpień w Crime+Investigation Polsat

Sierpień przyniesie nam Najbardziej szokujące zeznania sądowe. Nie zabraknie też wakacyjnej atmosfery, dzięki programowi Morderca na pokładzie. Poznamy też nowe historie Kobiet, które zabijają oraz Tajemnice spod celi. 
Najbardziej szokujące zeznania sądowe
Court Cam Under Oath
W niedziele o 21:00 od 1 sierpnia na Crime+Investigation Polsat
7×60+13×30
„Najbardziej szokujące zeznania sądowe” opowiada historię zbrodni z perspektywy oskarżonych, którzy stają w charakterze świadków. Każdy odcinek prowadzony przez Dana Abramsa prezentuje wszystko – od zeznań oskarżonego z pierwszej ręki, zestawionych z kontrowersyjnym przesłuchaniem krzyżowym, aż po ostateczny werdykt. Mówi się, że bycie świadkiem we własnej obronie to hazard, na który godzi się bardzo niewielu oskarżonych. Oprócz wywiadów z kluczowymi uczestnikami śledztwa, seria zawiera oryginalne wideo z działań organów ścigania, nagrania z kamer monitorujących, nagrania dźwiękowe z 911, cyfrowe dowody kryminalistyczne oraz kilka ekskluzywnych wywiadów i odpowiedzi od samych oskarżonych, aby zapewnić dogłębne spojrzenie na dziesiątki prawdziwych przypadków.
najbardziej szokujace zeznania.jpg
Morderca na pokładzie
Cruise Ship Killers S2
We wtorki o 21:00 od 3 sierpnia na Crime+Investigation Polsat
14×60
Serial kryminalny oparty na faktach, opowiadający historie ludzi, którzy nigdy nie wrócili do domu po wakacjach na statku wycieczkowym. Zawiera wywiady z rodziną i przyjaciółmi ofiar oraz ze śledczymi i ekspertami.
morderca na pokladzie.jpg
Kobiety, które zabijają
Snapped S16
Codziennie od poniedziałku do piątku o 20:05 od 9 sierpnia w telewizji Crime+Investigation Polsat
13×60
Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia…
snapped.jpg
Tajemnice spod celi
Cellmate Secrets
W środy o 22:00 od 11 sierpnia w telewizji Crime+Investigation Polsat
6×60
„Tajemnice spod celi” to nowy serial dokumentalny prezentowany przez Crime&Investigation Polsat. Twórcy wracają w nim do głośnych historii kryminalnych swego czasu szeroko omawianych przez media. Relacje znajomych i przyjaciół osadzonych, a także ich strażników i współwięźniów dostarczą nieznanych wcześniej informacji i rzucą nowe światło na każdy z analizowanych przypadków. Narratorką jest Angie Harmon („Partnerki”).
cellmate.jpg