fot.: Adrian Bubicz/Chris Cugowski/Instagram

Krzysztof Chris Cugowski uczestnikiem „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat ujawniła siódmego uczestnika kolejnej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". W programie wystąpi Krzysztof Chris Cugowski, syn wokalisty Krzysztofa Cugowskiego.

Krzysztof Chris Cugowski to aktor i piosenkarz. Jest multiinstrumentalistą, gra na gitarze, basie, pianinie, perkusji i ukulele. W przeszłości miał również epizod w serialu Netflixa „Bridgertonowie”. Prywatnie jest synem wieloletniego wokalisty zespołu „Budka suflera” – Krzysztofa Cugowskiego.

Zmiany w jury

Z jury „Twoja twarz brzmi znajomo” odchodzą Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. W piętnastej edycji uczestników oceniać będzie wokalista Michał Wiśniewski. Na stronie internetowej Telewizji Polsat kilka dni temu pojawiła się informacja, że za stołem jurorskim zasiądzie także Andrzej Gromala, który występuje pod pseudonimem Gromee. Jest on DJem i producentem muzycznym. W 2018 roku reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji.

Kto wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Telewizja Polsat ujawniła już prawie wszystkich uczestników show, które będzie emitowane jesienią 2021 roku. Na scenie „Twoja twarz brzmi znajomo” wystąpi aktorka i piosenkarka Barbarę Kurdej-Szatan oraz prezenterka pogody Paulina Sykut-Jeżyna. Swoje umiejętności aktorsko-wokalne zaprezentuje również były prowadzący program „Jaka to melodia” – Robert Janowski, a także aktorka dubbingowa Kasia Łaska. Widzowie zobaczą też aktorów: Tomasza Ciachorowskiego i Adama Zdrójkowskiego.