fot.: Polsat News

„Studio Tokio” w Polsat News i Polsat Sport. Raport z Igrzysk co godzinę w Polsat Sport News

23 lipca rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020. Kanały Grupy Polsat będą szeroko relacjonować widowisko sportowe, które odbywać się będzie w kraju kwitnącej wiśni. W dniu startu Igrzysk zadebiutują nowe pozycje programowe.

Codziennie o poranku, w godzinach 8:00 – 12:00 co godzinę, na antenie Polsat Sport News będzie emitowany program „Flesz Studio Tokio”. Pojawią się w nim najnowsze wieści z aren Igrzysk Olimpijskich. Dziennikarze poinformują o wynikach w trwających rywalizacjach w Tokio.

Polsat News przez cały dzień będzie relacjonował zmagania podczas Igrzysk Olimpijskich. Ponadto o godzinie 17:30 stacja pokaże specjalne podsumowania w ramach programu „Studio Tokio”. Chwilę po zakończeniu ostatniej rywalizacji w stolicy Japonii, dziennikarze Grupy Polsat zaprezentują najważniejsze wyniki. Opowiedzą m.in. o medalach Polaków i szansach w kolejnym dniu.

Obszerniejsze podsumowanie będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport. Kanał sportowy Telewizji Polsat codziennie o godzinie 20:00 zaprosi na 2-godzinny magazyn. W programie nie zabraknie komentarzy dotyczących rywalizacji w Tokio. Pojawią się rozmowy m.in. z dziennikarzami i ekspertami stacji.

Polsat bez praw do transmisji Igrzysk

Wszystkie wydarzenia Igrzysk Olimpijskich będzie można obejrzeć w Eurosporcie w Playerze. Na antenach kanałów dostępnych w Cyfrowym Polsacie i Netii – Eurosport 1 i Eurosport 2 – widzowie obejrzą około 500 godzin transmisji. TVN Grupa Discovery na czas widowiska uruchomi również dodatkowe stacje z transmisjami z Tokio. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy specjalne serwisy będą dostępne dla klientów Cyfrowego Polsatu i Netii. Portal tvpolsat.info dowiedział się, że w tej sprawie dalej toczą się negocjacje. Igrzyska Olimpijskie będzie można również obejrzeć w kanałach Telewizji Polskiej.