fot.: Instagram/Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski uczestnikiem „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat ogłosiła kolejnego uczestnika programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Umiejętności wokalne i aktorskie zaprezentuje w programie Adam Zdrójkowski.

Adam Zdrójkowski jest aktorem młodego pokolenia. Karierę zaczynał już jako dziecko, wcielił się w rolę Pawełka w ostatnim sezonie serialu „Rodzina zastępcza plus”. Później dorastał na oczach widzów w produkcji Telewizji Polskiej – „Rodzinka.pl”. Grał również w serialach, takich jak „Pierwsza miłość”, „W rytmie serca” i „Komisarz mama”. Zdrójkowski w TVP współprowadził m.in. „The Voice of Poland” i „Sylwester Marzeń”.

Aktor brał już wielokrotnie udział w programach telewizyjnych typu talent show. Można go było oglądać w szóstej edycji „Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką była Wiktoria Omyła. Natomiast w parze z Wiktorią Gąsiewską wziął udział w programie „Dance Dance Dance”. Duet w finale pokonał siostry Kazadi, wygrywając pierwszą edycję show.

Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka – Jakuba, który również jest znany w świecie gwiazd. Wciela się on między innymi w rolę Nikodema Kowalskiego w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Zmiany w jury „Twoja twarz brzmi znajomo”

W nowej edycji za stołem jurorski nie zasiądzie Kacper Kuszewski. Występy uczestników w kolejnej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” oceniać będzie Michał Wiśniewski. Portal Pomponik.pl poinformował, że z jury żegna się również Adam Strycharczuk. Parodysta i zwycięzca dwunastej edycji show zasiadał w fotelu jurorskim tylko przez dwie edycje.

Oprócz Adama Zdrójkowskiego, w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” widzowie zobaczą aktorkę i piosenkarkę Barbarę Kurdej-Szatan oraz prezenterkę pogody, ale też piosenkarkę Paulinę Sykut-Jeżynę. Swoje umiejętności aktorsko-wokalne zaprezentuje również były prowadzący program „Jaka to melodia” – Robert Janowski, a także aktorka dubbingowa, znana z wielu piosenek dla dzieci, Kasia Łaska. Na scenie programu wystąpi też aktor Tomasz Ciachorowski.