fot.: YouTube/Plus

Internet 5G w niższych abonamentach w Plusie

Plus wprowadza nowy, niższy abonament internetowy zapewniający dostęp do sieci 5G przez cały czas trwania umowy. Ponadto operator na stałe podwaja pakiety danych w wybranych abonamentach

Od 19 lipca w ofercie internetowej dla klientów indywidualnych pojawi się tańszy abonament zapewniający dostęp do technologii 5G Plusa. Oferta z pakietem 250 GB/mies. w cenie 75 złotych jest nową propozycją dla wszystkich. Bez zmian pozostają dwa wyższe abonamenty z 5G czyli 500 GB/mies. za 100 złotych z oraz 1000 GB/mies. za 200 złotych.

W analogiczny sposób skonstruowana została oferta dla firm. W nowym, najniższym abonamencie z 5G za 75 złotych + VAT osoby prowadzące firmy otrzymują pakiet 300 GB do wykorzystania co miesiąc. Tak jak do tej pory, przedsiębiorcy mogą również skorzystać z abonamentów z większą liczbą gigabajtów: 600 GB/mies. za 100 złotych + VAT lub 1200 GB/mies. za 200 złotych + VAT.

W każdym z abonamentów z dostępem do 5G po wykorzystaniu podstawowego pakietu gigabajtów można nadal transmitować dane z prędkością do 1 Mb/s.

Plus podwaja pakiety danych

Również od 19 lipca Plus na stałe podwaja gigabajty w wybranych abonamentach w ofercie internetu mobilnego bez 5G. W cenie 40 złotych miesięcznie klienci otrzymają 90 GB. Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej internetu, mogą wybrać abonament za 50 złotych ze 120 GB co miesiąc. W obu taryfach po wykorzystaniu pakietu podstawowego będzie można nadal korzystać z internetu z szybkością do 1 Mb/s. Najtańszym abonamentem pozostanie taryfa z 30 GB za 30 złotych.

Podobne zmiany dotyczą oferty dla firm. Za 40 złotych + VAT/mies. przedsiębiorcy otrzymują 100 GB. W cenie 50 złotych + VAT/mies. dostają jeszcze większy pakiet danych – 140 GB. Za najtańszy abonament z 35 GB miesięcznie zapłacą niezmiennie 30 złotych + VAT. W każdym z abonamentów po wykorzystaniu pakietu GB klient może przesyłać dane z prędkością do 1 Mb/s.

Każdy klient, który posiada przynajmniej jedną usługę Plusa lub Cyfrowego Polsatu, dokupując internet mobilny może otrzymać na niego 10 złotych/mies. rabatu w ramach programu smartDOM niezależnie od wysokości abonamentu. Klienci posiadający abonament głosowy w Plusie za min. 49,90 złotych, którzy dokupią w wybranych ofertach Internet mobilny, otrzymają 25 złotych/mies. rabatu w ramach programu smartDOM.

Zmiany również w ofercie Plusha. Od 15 lipca dostęp do 5G jest w niższym abonamencie, od 30 złotych miesięcznie. W zasięgu internetu 5G sieci Plus jest już ponad 13 milionów Polaków.

Wszystkie ceny zawierają rabat za e-fakturę w wysokości 10 złotych.