fot.: Plus

Zmiany w ofercie Plusha. Dostęp do 5G w niższym abonamencie

15 lipca oferta Plusha zostanie poszerzona o abonament w cenie 25 złotych miesięcznie. Ponadto, dostęp do 5G znajdziemy już w abonamencie za 30 złotych, a cena wyższego abonamentu również z 5G i pakietem 60 GB została obniżona do 50 złotych.

Klienci, którzy nie lubią wielomiesięcznych umów mogą wybrać abonament 25 złotych miesięcznie na czas nieokreślony. Wraz z nim otrzymują comiesięczny pakiet 15 GB. Po 24 miesiącach w ramach programu stażowego zostaje on zwiększony do 20 GB.

Osoby decydujące się na ofertę z umową na 24 miesiące mają do wyboru trzy warianty abonamentu. Nowością jest najtańszy abonament za 25 złotych/miesiąc z 20 GB do wykorzystania co miesiąc.

W nowej odsłonie ofertowej korzystanie z 5G umożliwiają dwa wyższe abonamenty Plusha. Dostęp do najszybszej sieci 5G i pakiet internetowy 30 GB/miesiąc oferowane są już w abonamencie za 30 złotych. Dodatkowo Plush przygotował abonament z 5G za 50 złotych miesięcznie z 60 GB/miesiąc.

Bez względu na wybrane zobowiązanie, wszystkie oferty Plush ABONAMENT zapewniają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także bezpłatny transfer danych podczas korzystania z popularnych serwisów takich jak: Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp. Ponadto posiadając dwa (lub więcej) dowolne abonamenty w Plushu, zyskuje się rabat w wysokości 4,99 złotych na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć.

Ceny uwzględniają rabat w wysokości 10 złotych za e-fakturę.