Sportowe hity drugiego weekendu lipca w kanałach Telewizji Polsat

Próba generalna polskich siatkarzy przed igrzyskami, finały tenisowego Wimbledonu i hit światowego mma - to najciekawsze propozycje kanałów sportowych Telewizji Polsat na drugi weekend lipca.

Transmisje siatkarskiej Ligi Narodów były hitem czerwca w Polsacie Sport i uczyniły z niego jeden z najchętniej oglądanych kanałów sportowych w Polsce. Wraz z początkiem lipca siatkarskie emocje jednak się nie kończą, bo w Krakowie rozpoczął się Memoriał Wagnera. Ten coroczny turniej towarzyski to dla Reprezentacji Polski tradycyjna próba generalna przed najważniejszą imprezą każdego sezonu. W tym roku takie imprezy są dwie: Igrzyska Olimpijskie oraz Mistrzostwa Europy. Sobotnie transmisje z Krakowa rozpoczną się o godzinie 15:00. Jako pierwsi na parkiet wybiegną Norwegowie i Egipcjanie, a to spotkanie pokaże Polsat Sport Extra. Bezpośrednio po nim, o 17:30 w Polsacie Sport, Polacy zagrają z Azerbejdżanem. Niedzielne transmisje wystartują o godzinie 13:00, a mecze Azerbejdżan – Norwegia oraz Polska – Egipt pokaże Polsat Sport Extra.

W drugi weekend lipca wyłonieni zostaną triumfatorzy najważniejszego turnieju tenisowego
świata czyli Wimbledonu. W sobotę o godzinie 14:45 w Polsacie Sport rozpocznie się finał gry pojedynczej kobiet. Z kolei Polsat Sport Extra o 17:00 i 19:00 pokaże kolejno finały gry podwójnej kobiet oraz mężczyzn. Walka o miano najlepszego singlisty rozstrzygnie się w niedzielę, a spotkanie finałowe mężczyzn o godzinie 14:45 pokaże Polsat Sport.

Noc z soboty na niedzielę przyniesie absolutny hit świata mieszanych sztuk walki. O godzinie 4:00 w Polsacie Sport rozpocznie się transmisja z gali UFC 264, a w oktagonie największej organizacji mma na świecie po raz trzeci spotkają się charyzmatyczny Conor McGregor oraz Dustin Poirier. W pierwszym pojedynku triumfował Irlandczyk, a w drugim Amerykanin. Trzecia walka da fanom ostateczną odpowiedź na pytanie, kto jest lepszy, a zwycięzcy otworzy drogę do starcia o pas mistrza wagi lekkiej.

Szczegółowy plan transmisji w kanałach sportowych Telewizji Polsat dostępny jest w portalu Polsatsport.pl.