fot.: Polsat News

Joanna Śpiechowicz prowadzącą „Nowy dzień” i „W rytmie dnia”. Mateusz Białkowski w „Wydarzeniach wieczornych”

4 lipca w wieczornych programach Polsat News zadebiutował Mateusz Białkowski. Natomiast 6 lipca w porannym paśmie "Nowy dzień" po raz pierwszy pojawiła się Joanna Śpiechowicz.

Joanna Śpiechowicz z mediami jest związana od 2009 roku. Pracowała w Studenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej oraz Polskim Radiu Łódź. Była także związana z łódzkim oddziałem Telewizji Polskiej. Była również głosem „Wiadomości Radia ZET” oraz redaktorem wydania serwisów w tej rozgłośni.

Do ekipy Polsat News dołączyła w styczniu 2020 roku. Relacjonuje wydarzenia z Łodzi i okolicznych miejscowości. Od marca 2021 roku prowadzi również popołudniowe wydania „Wydarzeń”. Dziennikarka 6 lipca zadebiutowała w porannym paśmie Telewizji Polsat i Polsat News – „Nowy dzień”. Dwa dni później po raz pierwszy prezentowała informacje w ramach „W rytmie dnia”.

Mateusz Białkowski jest związany z Polsat News od września 2018 roku, początkowo jako reporter w województwie śląskim. Wcześniej pracował w katowickim oddziale terenowym Telewizji Polskiej. Dziennikarz od września 2019 roku relacjonuje wydarzenia z Warszawy. 4 czerwca 2021 roku zadebiutował w „Wydarzeniach” o godzinie 12:50 i 15:50. Miesiąc później poprowadził „Wydarzenia wieczorne”, które są emitowane o godzinie 21:50, a także podsumowanie wydarzeń w „Obraz dnia”.