Dwie nowości w VOX MUSIC TV na wakacje

Pierwszy raz w czasie wakacji telewizja VOX MUSIC TV przygotowała dwa nowe programy. Obie propozycje różne tematycznie, ale obie równie energetyczne i ciekawe.

Lato hitów to pierwsza propozycja na wakacje w VOX MUSIC TV przed wszystkim dla wszystkich fanów wakacyjnych rytmów. Ale oprócz energetycznej muzyki razem z prowadzącą Kasią Morawską odwiedzimy najciekawsze miejsca polskiego wybrzeża oraz Mazur. Porozmawiamy z osobami, które pomagają nam w uprzyjemnieniu wypoczynku m.in. z instruktorem sportów wodnych czy właścicielem wędzarni. Zaproponujemy różne pomysły letnich rozrywek aby jak najlepiej spędzić wakacje. Dla fanów mocnych wrażeń mamy skok na bungie i windsurfing! A dla tych którzy wolą spokojniejszą formę wypoczynku zwiedzimy najpiękniejsze plaże, cudowne zakątki Trójmiasta oraz niesamowite mazurskie jeziora. Lato hitów codziennie przez całe wakacje w VOX MUSIC TV.

Dodatkowo od początku lipca na antenie pojawi się nowe pasmo o poranku z przebojami dla dzieci czyli Kids hits. Aby nasi najmłodsi widzowie rozpoczęli dzień z uśmiechem zaprezentujemy takie utwory jak m. in.: „Bum bum bum” DJ Miki, „Mały miś” Tulinki, „Boogie woogie” Maluchy, „Czarne jagódki” Mini Mini Klub, czy „Jarzynowa gimnastyka” Bajkowa Drużyna. Pasmo Kids hits emitowane będzie na antenie Vox Music TV od poniedziałku do piątku między godziną 8 i 9. To będzie starannie dobrana składanka najlepszych i najbezpieczniejszych utworów dla dzieci dzięki której każdy rodzić będzie mógł chwilę odetchnąć nie martwiąc się o to co ogląda jego pociecha a nawet pooglądać, pośpiewać czy potańczyć wspólnie w rytmie Kids hits ze swoim dzieckiem.