fot.: Polsat

„Wydarzenia” i „Gość Wydarzeń” z Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń" w dniach 25 i 26 czerwca zostaną nadane z Sopotu, gdzie odbywać się będzie Polsat SuperHit Festiwal.

„Wydarzenia” z Sopotu poprowadzi Dorota Gawryluk. Natomiast w „Gościu Wydarzeń” widzowie zobaczą Piotra Witwickiego. Dziennikarz w piątek porozmawia z Beatą Kozidrak, liderką zespołu Bajm.

Serwis informacyjny „Wydarzenia” i program publicystyczny „Gość Wydarzeń” są emitowane w Telewizji Polsat i Polsat News o godzinie 18:50. 25 i 26 czerwca widzowie tych stacji zobaczą również wyjazdowe wydania pasma „Nowy dzień”.

Polsat SuperHit Festiwal 2021

Polsat SuperHit Festiwal wraca po rocznej przerwie na deski sopockiego amfiteatru. Pierwszego dnia widzowie zobaczą koncerty Cleo oraz Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, a także Sopocki Hit Kabaretowy. Drugiego dnia wystąpią „Najlepsi z najlepszych”. Gwiazdami wieczoru będą zwycięzcy Eurowizji 2021 – zespół Maneskin. Relacje z festiwalu pojawią się również w Internecie. W mediach społecznościowych Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski i Adam Zdrójkowski będą oprowadzać po backstage’u.