fot.: Polsat

25 i 26 czerwca wyjazdowe wydania porannego pasma „Nowy dzień”

W piątek i sobotę, 25 i 26 czerwca ekipa "Nowego dnia" odwiedzi Sopot. Emisja programu w Polsacie i na antenie Polsat News.

25-26 czerwca w sopockim amfiteatrze odbywać się będzie Polsat SuperHit Festiwal. W związku z tym „Nowy dzień” na dwa dni przeniesie się nad morze, do Sopotu, aby pokazać widzom przygotowania do tego festiwalu. Nie zabraknie również rozmów z artystami, którzy wystąpią podczas koncertów. Poranne pasmo prowadzić będą Beata Cholewińska i Mariusz Abramowicz.

W poprzednich latach ekipa programu „Nowy dzień” wielokrotnie odwiedzała różne miasta w Polsce, m.in. Gdańsk, Jaworzynę Krynicką i Stadion Narodowy w Warszawie.

„Nowy dzień” to poranne pasmo informacyjne, które można oglądać w Polsacie i Polsat News codziennie od godziny 05:59.

Maneskin, Cleo, Baeta Kozidrak na Polsat SuperHit Festiwal

Polsat SuperHit Festiwal wraca po rocznej przerwie na deski sopockiego amfiteatru. Pierwszego dnia widzowie zobaczą koncerty Cleo oraz Beaty Kozidrak i zespołu Bajm, a także Sopocki Hit Kabaretowy. Drugiego dnia wystąpią „Najlepsi z najlepszych”. Na scenie zaprezentują swoje piosenki m.in.: sanah, Sławomir, Michał Szpak i Doda. Gwiazdami wieczoru będą zwycięzcy Eurowizji 2021 – zespół Maneskin.