Zwycięzcy Eurowizji 2021 – zespół Maneskin wystąpi podczas Polsat SuperHit Festiwal

W sobotę 26 czerwca Operę Leśną rozświetli prawdziwe światło księżyca! Właśnie tak należy tłumaczyć nazwę zespołu Maneskin, którego mocne brzmienie do czerwoności rozpali sopocką scenę! Będzie rockowo i bardzo gorąco! Ta grupa to wprost wulkan energii. Jako pierwsza w Polsce przekona się o tym sopocka publiczność podczas Polsat SuperHit Festiwal.

Tego dnia mogli być naprawdę wszędzie – w każdym kraju, w każdym mieście! Sukces na Eurowizji sprawił, że na brak propozycji członkowie włoskiego zespołu Maneskin nie mogą narzekać. Jednak to polska publiczność podczas Polsat SuperHit Festiwal będzie miała okazję usłyszeć go na żywo podczas pierwszego występu w naszym kraju.
Maneskin powstał w 2016 roku a reprezentantem Włoch w konkursie Eurowizji został po wygranej na festiwalu w San Remo. W jego skład wchodzą: wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio! Grupa skradła serca widzów, wykonując rockową piosenkę „Zitti e Buoni”. To pierwsza wygrana Włoch w konkursie od ponad 30 lat. Dzięki temu wykonaniu zespół, a w szczególności jego lider Damiano David, zyskał popularność na całym świecie. Teraz grupa zawita do Polski!
Członkowie zespołu muzykę, którą tworzą określają jako połączenie rocka alternatywnego, funk rocka i glam rocka. Od czasu zwycięstwa na Eurowizji ich single „Zitti e buoni” oraz „I WANNA BE YOUR SLAVE” utrzymują się w czołówce najpopularniejszych utworów w serwisach streamingowych a płyta „Teatro D’ira. Volume 1” podbija listy bestsellerów w całej Europie. Czym zaskoczą nas w Sopocie? Przekonamy się już 26 czerwca w Polsacie! Transmisja koncertu od godziny 20:00.

Polsat SuperHit Festiwal 25-26 czerwca o godzinie 20:00 tylko w Polsacie!