Ponad milion widzów serialu „Święty” w Czwórce

Powstaje czwarta seria odcinków serialu „Święty” z Mariuszem Węgłowskim i Michałem Milowiczem w rolach głównych, którą na antenie Czwórki będzie można oglądać jesienią.

Emitowany tej wiosny trzeci sezon tej produkcji, która wkrótce po debiucie stała się jednym z hitów wieczornego pasma Czwórki, gromadził średnio ponad milion widzów. Przełożyło się to na udziały w rynku przekraczające 7% (SHR All 4+), a w grupie komercyjnej sięgające prawie 5%.
Niezmiennie najlepszymi udziałami serial może się pochwalić wśród młodej widowni: w grupie 16-29 wyniosły one 8,2%, a w rekordowym dla tej grupy odcinku tego sezonu – aż 14,5%.
Najlepsze wyniki – 1,24 mln widzów i udziały w rynku na poziomie 10% (SHR All 4+) – odnotował odcinek wyemitowany 27 maja, z kolei najwyższe udziały w grupie komercyjnej – 7,3% uzyskał odcinek z 30 marca.

W paśmie emisji „Świętego” – od poniedziałku do czwartku o godz. 20 – Czwórka zajmowała czwarte miejsce na rynku w grupie 4+, podobnie jak wśród młodych widzów w wieku 16-29 lat, a w grupie komercyjnej wyprzedziła m.in. TV Puls.

Producentem serialu jest ATM Grupa S.A.