Znamy nazwisko drugiego uczestnika „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”

Aktor, instruktor wspinaczki, były żołnierz armii Kazachstanu, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum, multirekordzista we wspinaczce górskiej, a od 2015 roku obywatel Polski – Denis Urubko pojawi się w XII edycji tanecznego show Polsatu! Czy sportowy duch i umiejętności aktorskie pomogą mu wspiąć się na sam szczyt i zdobyć Kryształową Kulę? O tym przekonamy się jesienią w Polsacie w każdy poniedziałek o godz. 20:00 w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Adrenalina i balansowanie na krawędzi to dla niego codzienność. Na świecie wsławił się swoimi spektakularnymi wyczynami – samotnymi wspinaczkami na kilkutysięczniki bez użycia tlenu. Jak typ samotnego wilka poradzi sobie z gracją i elegancją, a także zmysłowością w tańcu z partnerką? Nie mamy wątpliwości, że Denis Urubko to człowiek-orkiestra, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Były żołnierz armii Kazachstanu z wykształcenia jest aktorem. Swego czasu pracował nawet w teatrze. Od września będziemy mogli śledzić jego zmagania w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Denis Urubko to drugi, po Oliwii Bieniuk, ujawniony oficjalnie uczestnik. Przed nami jeszcze 8 gorących nazwisk, które podjęły wyzwanie nauczenia się tańca w zaledwie kilkanaście tygodni! Kogo jeszcze zobaczymy na parkiecie najsłynniejszego tanecznego show w Polsce, dowiemy się wkrótce!

„DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI” jesienią w Telewizji Polsat
w poniedziałki o godz. 20:00!